Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti nem féltek, hogy az olaj a...

Ti nem féltek, hogy az olaj a szemetekbe csap?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének néztek, de én mindig felteszek egy átlátszó védőszemüveget sima bundáskenyér sütéshez is. Volt már, hogy épp a szemem alá csapott. Én nagyon parázok ettől.


Akivel megesett, mi lett vele?



2018. júl. 8. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem félek, jó minőségű olajat veszek, és próbálok minél messzebbről tevékenykedni.
2018. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Dehát simán elcsap olyan messze, ahonnan el sem éred a serpenyőt..
2018. júl. 8. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én félek tőle, mert az egyik szemem nem tud pislogni, ameddig normálisan működött addig nem féltem, mert azonnal lecsukódik ha belecsap valami, legalábbis soha nem hallottam olyat, hogy valakinek a szeme bánta volna a sütést.
2018. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én egyáltalán nem tartok tőle. Mondjuk nekem nem sűrűn fröcsög az olaj.
2018. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Hogy sütsz te kedves Kérdező, ha egy sima bundás kenyérnél is "felcsap" az olaj?

Vagy baromira felhevíted, vagy félméterről beledobod, mást nem tudok elképzelni.

Nekem nem kell szkafander a sütéshez, mert villával finoman beleeresztem a cuccot és nincs probléma.

2018. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem szimplán csak árasztom a negatív energiát...🙃 (szememmel elég peches vagyok)
2018. júl. 8. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek. Nem vagyok félős és szemüvegem is van. Évtizedek óta sütök napi szinten zsiradékban, a legritkább esetben csapkod, igaz, keveset használok.


A bográcsozásnál már durvább, mert bármikor bárhova odarepülhet a parázsból egy darabka, le is vettem a vadiúj szemüvegemet, a szememet nem féltem, azt tuti időben becsukom - bár fájna az is, de sérülést nem okozna, ahogy a bőröm többi részén sem, a ruhámat szokta kilyukasztani.


Szerintem az emberek többsége időben becsukja a szemét olajnál is.

2018. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemüveges vagyok, úgyhogy annyira nem parázok. Na meg elég ritkán sütök bő olajban, nem tartom nagyon egészségesnek.
2018. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem félek, pláne hogy nem használok olajat. Évek óta csak zsírral sütök főzök.
2018. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!