Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Jó napot kívánok! Mit gondolna...

Dr_beverineki_farkas kérdése:

Jó napot kívánok! Mit gondolnak mi lehet ez az eszköz?

Figyelt kérdés
Amint látszik a legelső kommentben a linkek alatti fotókon több élethelyzetben is ki lett próbálva ez a silány műanyag tárgy de megfejtést nem sikerült találni vele kapcsolatban. Kérem írjanak egy üzit vagy egy válasz kommentet Dr. Beverineki-Kemény Farkas várja a válaszokat!
2018. aug. 28. 13:50
1 2 3
 11/26 pokol az eletem válasza:
100%
Például mit?
2018. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mi köze van hozzá?
2018. aug. 28. 15:04
 13/26 pokol az eletem válasza:
Csak arra gondoltam, hogyha a sikertelen használatok módjait áttekintjük, akkor talán közelebb kerülhetünk a valódi funkció meghatározásához :(
2018. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük bejelentésed....
2018. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

De mi a fenének takarod el papírtörlővel???

Hogy ne lehessen kitalálni?


1 képet raktál fel róla , amin oldalról látszik.

De mondjuk hogy hogy néz ki az alja, mihez záródik oda a felső barázdált rész, az direkt egy ilyen balladai homályban marad?

Vajon barázdált az alja? Ha igen, az alsó barázdasor a felsőhöz záródik, vagy mellé?

Vagy egy "inverz" barázdasor van alul? Vagy sima az alja?

Hogy néz ki összezárva?

Van rés az alsó és felső rész között?


Hát ez valószínűleg sosem fog kiderülni... Ellenben van 3 jó kis papírtörlős képed.

2018. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Én ez alapján tippeltem, hogy valami csipesz, vagy fogó. A zacskós tejekhez lehet kapni valami hasonlót, de az jóval kisebb. Szóval nálam is passz.

Az mellett, hogy hülye a neved és a kérdésed is, vetted a fáradságot, hogy belinkelj egy csomó képet, de ez alapján, amit kimásoltam, valamilyen csipesz lehet.

Ez a kérdés is a humorban fog kikötni, vagy egész egyszerűen törlik.

[link]

2018. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#16-os!


Csipesz nem lehet, mert egy csipesznek a szétnyíló oldalával "csípsz" az meg ennél az eszköznél nem úgy van kialakítva. Van az a kis kör az egyik oldalon, a másik oldalon meg nincs vele szembe semmi.


A tejeszacskó összecsípő jó példa, van abból amúgy kisebb is, nagyobb is, ilyen nagyok is vannak abból a fajtából, pl nagy 5-10 kilós száraz tésztás zacskókat szoktak összefogatni a nagyobb fajtákkal...


Csak az meg összepattan. Van rajta valami kis mechanikus zárszerkezet, ha összenyomod, bekattan, és utána ki kell oldani. Na ezen semmi ilyen nincs.

Formázó se lehet. Ahhoz párhuzamosan kéne záródni a 2 oldalnak, ez meg értelem szerűen nem párhuzamos.


Valamiféle prés nem lehet?

2018. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

" a másik oldalon meg nincs vele szembe semmi"


Vagyis egy nagy lapos négyszög, amivel pont nem csípődik össze, mert a középső rész eltartja egymástól.

2018. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan a belseje mintázata mint ami a tetején látszik és ha összecsukódik akkor egy hosszúkás téglalappá alakul, az alja pedig nem recés érthetetlen mire szolgál én is azt hittem valami prés, aztán gondoltam a papírral jobban együttműködhet de sehogysem jó, most dobjam ki és ha a végén meg kiderül hogy hasznos dolog sírjam tele a párnám? nem akarom, találják ki kérem!
2018. aug. 28. 18:34
 20/26 anonim ***** válasza:

73 évesen rokkantnyugdíjas vagy? :)

Elég érdekes, amikor 62 évtől már öregségi nyugdíjas volt mindenki, (11 évvel ezelőtt) aki nem halt meg előtte.

Hát, további jó egészséget "papa", sajnos nem tudom mi ez a cucc.

2018. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!