Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lehet megtisztítani...

Hogy lehet megtisztítani belülről egy vastagabb ("mekis") szívószálat belülről, ha csak egyetlen darab van itthon?

Figyelt kérdés
Elöl érzékeny a fogam, hidegre, melegre egyaránt. Kitaláltam, hogy szívószállal iszom a folyadékot. Nincs alkalmam most elmenni boltba, viszont szomjas vagyok, de pohárból nem tudok inni, mert azonnal még jobban fáj. Több fájdalomcsillapítót nem akarok már bevenni. Van valami ötletetek? Az unokám hagyta itt, de nem lett kimosva, miért mosnánk egy szívószálat, pont nem dobtam még el, de most jól jönne. Igyak vele beleszáradt üdítősen? Gondolom, röhejes a kérdésem, de nekem most fontos lenne.

2019. márc. 11. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
-belülről. Bocs a szóismétlésért, nem figyeltem.
2019. márc. 11. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakd a csap alá, meleg víz.
2019. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valamit áthúzol rajta, kis anyag, ilyesmi.

Árulnak szívószáltisztító kefét ami egy icipici üvegmosó kefe hosszú szárral, ennek mintájára valamit áthúzhatsz rajta, de egy kis kólát kihoz a meleg víz is, esetleg áztasd be egy kis időre, a két végét befogva megrázhatod, belefújhatsz.

2019. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyosak vagytok!
2019. márc. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!