Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Túrórudi bevonására milyen...

Túrórudi bevonására milyen csokit használjak?

Figyelt kérdés
Egyszer csináltam már túrórudit,étcsokival vontam be de nem volt igazán finom. Lehet esetleg (pl.milkás) tejcsokival? Vagy próbáljak másfajta étcsokit?
2019. márc. 22. 16:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Én ilyen pennys, wawel tejcsokival csináltam múltkor egy szülinapi zsúrra, mert a gyerekek édesszájúak. Nekünk 1 zej és 1 ét csoki olvaszt, összekever, én kicsit felhigítottam és úgy az isteni a bevonat. a milka is jó lehet, még nem próbáltam.
2019. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attől függ te milyen ízre vágysz. Én jobban szeretem az étcsoki bevonatost. Persze nem túl erőssel vonom be az ilyesmiket. Olyan 50-60%-ossal.

De jó lehet egy ét-tej keveréke.

Ha a milkát szereted azzal is megpróbálhatod (azt nem tudom mennyire dermed vissza).

2019. márc. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milkával inkább ne.

Én muffinba szoktam csokit tenni és volt amikor Milkát tettem bele és teljesen más lett mintha más csokival csináltam volna.

Szerintem a Milka nem dermedne vissza egyáltalán.

2019. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!