Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Én csak egy egyszerű (mezei)...

Én csak egy egyszerű (mezei) rántott csirkecombokat szeretnék (előállítani). Hogyan fűszerezzem?

Figyelt kérdés
Elég csak a só, vagy kell bors is?
2019. máj. 11. 20:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%

Ki, én?


Pont hogy nekem szólogatott be tegnap valami billentyűharcos aki annyira nagyra volt a 65%-os értékelésével :D

Üzenetben már nem volt akkora kemény legény

2019. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom! Megint kezdődik. Ismerem a kérdezőt, 60 pluszos, a feleségétől elvált, még gyakorolja a konyhatündérkedést egyedül. Bizonytalan, néha kérdez itt mert azért van ez a nyomorult oldal. A probléma megoldódott, a rántott hús kisült, a kérdés tegnapi, minek kell nekiállni újra szétoffolni?
2019. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem a 11-esnek címeztem, hanem annak, aki kérdezett tőlem - és, hogy milyen az élet szakácsdiploma nélkül...

Tuti, hogy egy kekec jampec, a nők sokkal megértőbbek, és sokat segítettek eddig is, hogy sikerüljenek a dolgaim a konyhában is. Hála és köszönet nekik.(és nem fikáztak, ha akár olyan szintű kérdésem is volt, hogy melyik irányba kell keverni a rántást).

2019. máj. 12. 13:53
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

"nem fikáztak, ha akár olyan szintű kérdésem is volt, hogy melyik irányba kell keverni a rántást"

Emlékszem az ominózus kérdésre.

És akkor csodálkozol, hogy kiutálnak a debil kérdéseid miatt...

2019. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, miért reagálok értetlen hozzászólásra. Szerintem nem úgy áll, hogy engem útálnak ki - észrevehetnéd magad. Nem tudom, mire is emlékezhetsz, mert azt csak viccből írtam, normális ember ezt felismeri. Pihenj inkább, mert úgy tűnik, rád fér (és ne írogass ide butaságokat.
2019. máj. 12. 23:21
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Eltévesztetted a házszámot.

Viccelni a barátaiddal kell (már ha vannak), nem egy segítségkérő fórumon.

+1: ahhoz, hogy a vicc vicc legyen, viccesnek kell lennie. Az hogy a rántást merre kavard az nem vicces, szimplán debil.

2019. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Valaki érti is mit mond a kislány a videóban? így nem tudom megérteni a fűszereket, nem látok sehol listát kiírva sem.
2019. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%

#17: Kislány? Férjes asszony Emily 😄

Angolul beszél, egyébként: ha hallás alapján nem, akkor receptben ott van a videó leírásban írásban

2019. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#16 - nem tudom, mit keresel te itt...ja, bezárt a Lipótmezei intézmény. Ez nem neked való hely - és társaság. Ez debilmentes övezet lenne, ha lennél szíves távozni innen (heledre!!)
2019. máj. 13. 21:02
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából azon gondolkozom már jó ideje, hogy Te mit keresel valójában itt ilyen műkérdésékkel, minthogy "Elég csak a só, vagy kell bors is?" meg "sok fűszerem van itthon (ffi62)- azt mindet lehet.....tetszés szerint?".

Merthogy ezek nyilvánvalóan nem valódi kérdések.

Unatkozol? Nem ülnek kint a korodbeliek a ház előtt, akikkel lehet beszélgetni?

2019. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!