Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol lehet sürített tej konzerv...

Hol lehet sürített tej konzervet szerezni?

Figyelt kérdés
lidl- ben voltam ott azt mondták nem szokott lenni, spár mindig ott vásárolunk, ott sincs ilyen, több helyen is néztem még de nem találtam, ti már találtatok vhol ilyet, kéne egy recepthez, köszi :)
2010. júl. 7. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Van ilyen hogy tubusos sűrített tej.És van sűrített tej kávéhoz.
2010. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sole / Oké is gyárt, de szerintem csak tubusos kiszerelésben, a G-Robyban már láttam, de biztos, hogy van máshol is
2010. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem tubusos kell, és nemis kávétejszín. olyan kéne ami konzerves dobozban van!
2010. júl. 7. 16:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Arbat-ban

[link]

2010. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Aldiban veszem.Milbona Kondensmilch 340g.Német gyártású.

Tetrapack csomagolás, nem konzervdobozos.

2010. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kár hogy vidéki vagyok de ha pesten járok majd benézek köszi:) azthiszem bizonytalan időre elhalasztva ez a süti :(
2010. júl. 7. 16:21
 8/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bocsi nem tudtam:)
2010. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Szia! Gyanítom, marlenkához kell a sűrített tej. Vegyél nyugodtan tubusosat, nyomkodd bele egy zárható befőttes üvegbe. Zárd le az üveget, állítsd vízzel teli lábosba, és lassú tűzön forrald 3 órán keresztül. Addigra karamellizálódik, és besűrűsödik a tartalma, tökéletes lesz.

A férjem Moszkvából szokott hozni konzerv formában. Ha valahol van esetleg Orosz bolt, ott tudsz talán venni, de az általam leírt módszer is hibátlan.

Jó sütögetést:)

2010. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!