Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol lehet sürített tej konzerv...

Hol lehet sürített tej konzervet szerezni?

Figyelt kérdés
lidl- ben voltam ott azt mondták nem szokott lenni, spár mindig ott vásárolunk, ott sincs ilyen, több helyen is néztem még de nem találtam, ti már találtatok vhol ilyet, kéne egy recepthez, köszi :)
2010. júl. 7. 15:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak: nem marlankához kell de igen karamellizálni szeretném :) köszi :) a tippet, a befőttes üveg amiben szoktad csinálni miből van?? üvegből?? nem robban szét vagy ilyesmi?? üvegget már jártam meg amiben forró cucc volt attól félek.
2010. júl. 8. 18:59
 12/15 A kérdező kommentje:
jaj dejó magyarországon is gyártanak ilyet XD de hol lehet kapni a hunorka bt. által gyártott konzerves sűritett tejet?? de nagyon köszi a választ.
2010. júl. 8. 19:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem robban szét az üveg. Sima befőttest használj, aminek csavaros a kupakja. Arra vigyázz, hogy a hirtelen hőmérséklet-változásokat kerülni kell.

Ne forró vízbe állítsd bele, hanem langyosba, aztán gyújts alá. Az elpárolgó vizet forró vízzel pótold. Amikor készen van, ne vedd ki a vízből, csak akkor, amikor langyosra hült.

2010. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hunorkától csak rendelni lehet, tudtommal
2010. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
csak nem banoffe-hoz? :) Én is azután kutatok :P
2011. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!