Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házilag készitett valaki hal...

Házilag készitett valaki hal konzervet? Vagy legalább hasonló volt az ize, állaga?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Halászlét, meg harcsapaprikást már fagyasztottam le. De konzervet?
2010. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első nem értelek, hogy mi köze a fagyasztáshoz. Sütés/főzés..Azt kérdeztem, hogy valaki készitett-e olyant halból, mint amilyen az ize a halkonzervnek is. Vagyis, én nem készitettem még, és nem is tudm, hogy hogyan kellene elkészitesem a halat, hogy olyan legyen az ize mint pl. a hal konzervnek.
2010. júl. 30. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem, de nem nagyon mernék házilag hozzálátni, főleg pontos recept híján.
2010. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah..hát végülis annyira úgysem volna olyan, mint a bolti, de azért szivesen kirpobálnám házi készitéssel is.:D De lehet, hogy nem lesz semmi belőle:D
2010. júl. 30. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy ki szeretnéd próbálni. :) Csak a bolti dolgoknál soha nem lehet tudni, hogy mit, hogyan, milyen mennyiségben tesznek bele. Oké, hogy le van írva, hogy mit tartalmaz, de még ha tudnád is, az elkészítés technikáját akkor sem tudjuk, pl. hogyan kell előkészíteni, kell-e mondjuk előtte főzni, pácolni, miegymás, vagy meddig kell fogyasztás előtt a kész olajos lében "érlelni".

De ha van kedved, próbálkozz, lehet, még a végén valami jó jön ki belőle. ;)

2010. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:))) Bennem és ezek a kérdések vannak.

De nem probálkozok, ha nem ad valaki itt ötletet:D

2010. júl. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!