Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fedeles kerámiatál kiválthatja...

Fedeles kerámiatál kiválthatja-e a sütőzacskó használatát?

Figyelt kérdés
Gondolom, a mosogatás bejön pluszba, kérdés, mennyire könnyű, v. nehéz egy kerámiatálat elmosogatni (?)
2019. jún. 26. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz képest hogy az emberiség történelméhez képes az utóbbi kb. 10 éveben jött divatba a sütőzacskó, igen nagy problémát okozhat a hiánya. Ja meg az edény elmosása is.... Gondolom én is hogy el kell mosni utána és nagyon nagyon nehéz. Nem is értem hogy tudtam megélni a 43-dik életévemet.
2019. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Válaszolna esetleg egy nem sérült is?
2019. jún. 26. 17:43
 3/4 dornstadter ***** válasza:
77%

Az 1-es teljesen helyes valaszt irt.

Egy sutozacskot, ami egy modern talamany, miert ne lehetne helyetesiteni egy keramiatallal, amit tobb ezer eve hasznal az emberiseg?

A sutozacskonak semmi ertelme nincsen. Vagy is egy van, hogy meg tobb muanyag szemetet termeljunk.

Elmosni egyaltalan nem nehez. Ha kihult siman elmosod. Jol surold at finomabb dorzsis szivaccsal. Arra vigyaz, hogy ha natur (nem mazas), akkor ne nagyon nyomd teli mosogatoszerrel mert magaba sziv(hat)ja.

Ha kicsit elszinezodik stb. a sutestol, az nem gond, utana ugyan ugy lehet hasznalni.

2019. jún. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ. Ezek szerint pláne mázasat lesz érdemes vennem (gondolom). Most jutok el odáig (elvált férfiként), hogy lesz sütőtálam (mázas), és nem kell zacsizgatnom (ami persze nagyon jó volt, ahhoz képest, mint ha még az sem lett volna).
2019. jún. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!