Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Zöldséglevesbe mennyivel a...

Zöldséglevesbe mennyivel a főzés vége előtt tegyem bele a petrezselymet (jó sokat)?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lekapcsolod alatta a fűtést, különben nem lesz íze.
2019. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! - Én villanyossal főzök (újabban) - annak még jó egy darabig forró a főzőlapja (2-3 perc). Így is jó lesz, ha a lekapcsoláskor teszem bele?
2019. júl. 20. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, tökéletes. Érdemes egyébként minél apróbbra összevágni.
2019. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! - Legközelebb jobban igyekszem, most csak úgy nagyjából, de összevágtam. Már ez is nagy előrelépés ahhoz képest, hogy korábban csokorban (a hosszú szára is rajta) szoktam beledobni (igaz, nem mostanában volt, ezért sem emlékszem annyira a részletekre) - és úgy is megettem (mint a marha) (mint egy kontár férfi) (a férfi stimmel...a kontár csak hellyel-közzel)...mér egyszer is nagyon köszi!!!
2019. júl. 20. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!
2019. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb akkor, ha tálaláskor szórod a levesre, akkor lesz e legintenzívebb íze-illata.

A petrezselyet nem kell (és nem is javasolt) sütni-fözni, mert éppen a friss aroma tünik el belöle.

2019. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2019. júl. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!