Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kínában ehetnék legálisan...

Kínában ehetnék legálisan kutyát vagy macskát, vagy nekem magyarként ez illegális?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Persze ehetsz.

Én kutyát ettem nem volt rossz kicsit édes.

Patkányt ne kóstold meg nagyon száraz mint a kacsa kb

2019. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Senki nem fogja elkérni a személyigazolványodat, akár kutyát, macskát, vagy esetleg emberhúst eszel valamelyik ország félreeső éttermében.


Amúgy én nem ítélem el az adott élőlény húsát fogyasztó személyt, viszont megvetem azokat, akik annak tudatában - hogy van más húsforrás is mint a kutya, a macska vagy az ember - bár utóbbi húsát bizonyos népek többnyire vallásos megfontolásból fogyasztják - mégis képesek levágni és felszolgálni másoknak az adott élőlény húsát. (Viszont a sült patkány nálam kivétel, ugyanis gasztrofan és ínyenc lévén már rég ki akarom próbálni.)


Nem mondom hogy nem érdekelne a kutya, vagy a macskahús íze (csakis azért hogy megtudjam, hogy "egyes népek" miért rajonganak annyira értük, hogy ezáltal képesek legyenek levágni az adott állatot, de az ezen állatok iránt érzett szeretetem már alapból megakadályozná, hogy egyáltalán a számba vegyem - ugyanez igaz a lovaknál).

A többi állat húsát is csak azért eszem, mert "a boltban lehet kapni".


Egyébként ha emberként magamra lennék utalva, csak akkor ennék húst, ha elejteném és megölném az adott állatot. (Ugyanis én nem vagyok szentimentális típus és azt vallom hogy aki a húst szereti, az legyen képes állatot is ölni érte.)

2019. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom minden országban az adott ország törvényeit kell betartanod, nem azét, ahonnét jöttél.
2019. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tóth Károlyka válasza:
69%
Én szerintem itthon is ehetsz. Van olyan törvény ami ezt tiltaná? Csak szenvedést nem szabad okozni az állatnak ezt mondja ki a törvény.
2019. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en azt olvastam hogy vietnamban v koreaban esznek kutyat de csak egy kis reszen. egy azsiat kutato ember mondta, de mar nem emlekszem pontosan. amigy persze h ehetsz senki nem igazoltat
2019. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!