Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mire jó a gulyáskrém, piros...

Mire jó a gulyáskrém, piros arany, erős pista? (Soha nem próbáltam még őket, és ötletem sincs, hogy milyen ételeknek lenne ezekre szüksége? )

Figyelt kérdés
A gulyáskrémmel pl kenjek meg egy kenyeret? A piros aranyhoz sincs ötletem, esetleg kenjek be vele egy húst? Az erős pista meg savanyúság lenne? Ne nevessetek ki, szinte minden magyar ételt kipróbáltam, gulyásleves, szabolcsi töltött káposzta, rátott hús, húsos palacsinta, tényleg mindent, de a fent felsorolt alapanyagok milyen ,,nemzeti'' ételekhez kellnének? még soha eszembe se jutott megvenni őket

2019. nov. 5. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

Pedig a gyártó honlapja azt írja, hogy van benne tartósítószer.

[link]

Oké, veszélytelennek számító kálium-szorbát, de nekem kicsit érthetetlen, hogy miért kell bele bármi hasonló...

(Ettől függetlenül szeretem a csemege piros aranyat, szendvicsbe szoktam rakni pár pöttyöt... a másik kettőt mi nem szoktuk fogyasztani, azt tudom hogy az erős pistát mindenbe, de tényleg mindenbe pakolja pár ismerősöm.)

2019. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Erős pistát levesekbe szoktunk tenni. Például amikor halászlé készül, azt a család egy része nem szereti csípősen, így nem kerül bele főzéskor erőspaprika, hanem tálaláskor ízlés szerint tesz bele mindenki amennyit akar.

A többit mi se használjuk.

2019. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
mi itthon csinalunk hazi eros pistat, levest izesitjuk talalaskor, gulyast, porkoltet. belefozni azsia etelekbe szoktuk jo sokat, szeretjuk. oldalast pacolunk benne, mezes-csiposen, stb. gulyaskrem, pizzakrem izetol rosszul vagyunk, nem hasznaljuk. pirosatanyat regen fuszerpaprika helyett hasznaltuk fozeshez, csoro koleszos idokben. teljesen megfelelt a celnak porkoltbe, paprikas krumpliba. mem mindenki szereti ezeket a kremeket. van voroshagyma krem is
2019. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!