Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a legdurvább/leggusztustala...

Mi a legdurvább/leggusztustalanabb étel, amit valaha ettél?

Figyelt kérdés

2020. febr. 8. 23:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
a köripöri.
2020. febr. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%

Sült vér. Még gyerek voltam, mikor szüleim megetették velem, mint "finomság"-ot. Miután elmondták, mi volt az, hánytam és sírtam. :D

Brrrrrr.

2020. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
88%

Barátnőm kislánya imádja a sushi-t és minden tengeri dolgot. Az algalapot néha üresen szokta enni és múltkor rávett, hogy kóstoljam meg... Hát, én öklendeztem tőle, fúj, szörnyű volt! :D Egyébként a sushit szeretem, de üresen az algát nem.


(Többen írták itt a sült disznóvért, én viszont azt imádom!)

2020. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 heretacskó válasza:
100%
Thai grillezett tintahal nyelvet, de a bakancslistámon van a surströmming is. A határ nálam a balut(kacsaembrió) és a kiviak(nézz utánna ha érdekel😉
2020. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%

Hegyi barany szeme perggetett mezzel.Ez egy muszlim csemege.Hat ahogy nezett ram a "tanyer" majd elhanytam magam.A masik a tokfozelek sultszalonnava!A menzan minden heten volt- szinte.Hat hamar "jollaktam" tole!Grillezett tintahal!Ritka szar etel!Olyan mint egy rosszul fuszerezett radirgumi!Szemetre valo!Szerintem!

A pacalt imadom, de nagyon keves helyen csinaljak jol!Felseges tud lenni, de mocsok szar is!

2020. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
Birkafej szemmel.
2020. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Gryphon válasza:
100%
Kinek mi a guszutustalan. En megeszek minden tengeri herkentyut, csigat stb. Mas a kocsonyatol undorodik. Ezt a kerdest egy kinai gyakori kerdesekben kellene feltennex XD
2020. febr. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

A legértelmezhetetlenebb dolog kollégiumban a vacsora funkciót betölteni próbáló Banános libamájrizottó volt.


Amitől én kifejezetten undorodom de mások általában szeretik az bármilyen pörkölt.


Amit én szeretek de körülöttem nem sokan mások az a velős pirítós,valamint a csirkebőr megsütve/megfőzve magában.

2020. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt a neve, de kinézetre először kásának tűnt majd közelebbről megnézve rájöttél, hogy nem az. Kb kása méretű, korong alakú kis akármik voltak. (Iskolai étkeztetés)


Amúgy én az olyan ételeket, mint pl a bikahere kifejezetten szeretem.

2020. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Finomfőzelék.
2020. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!