Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kínában vannak normális kaják...

Kínában vannak normális kaják is,nemcsak macska,kutya,denevér?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 10:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%

Magyarországon vannak normális kaják is, nemcsak marhabendő(pacal), disznóköröm (csülökpörkölt), csirkeláb-csirkezúza, disznófül, sült csirkevér stb?

Hm?

2021. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Van én ettem kint pár éve elő skorpiót de ez csak turistáknak van a kínai nő mondta, hogy ő megsem enné kifejezetten jókat ettem ezen kívül ez borzalmas volt :D
2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mantis religiosa ***** válasza:
63%
Régi kínai bölcsesség az ottani konyhával kapcsolatban: ami mozog, azt megeszik, ami nem mozog, azzal ízesítik.
2021. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ugye trollkodsz, kérédező...???
2021. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Psylocyber ***** válasza:
87%

egyébként tényleg komplett iparég épül a gasztro-turistáknak, miközben rajtuk röhögnek, h megeszik...


A miért éppen Magyarország egyik epizódjában hallottam olyat, hogy "a kinaiak azt tartják magukról, hogy bármit megesznek aminek négy lába van, kivéve az asztalt" hát majdnem sírtam :)

2021. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
elég buta sztereotípia, amit a kérdező elképzel....
2021. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
92%
Légyszíves kicsit olvass utána a dolgoknak és ne hülye mémekből meg sztereotípiákból informálódj, köszi!
2021. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kínában elég kevesen eszik meg azokat amiket írtál. A kutya evés is már eléggé elszigetelt dolog, a legtöbb bizar kaja inkább csak a turizmus miatt van.
2021. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8: ráadásul inkább Koreában jellemző, de ott sem a kiskedvenceket eszik, hanem húskutyákat tenyésztenek - ahogyan mi nyulat, vagy disznót....
2021. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van kulonbseg egy komoly kinai etterem es az utcai kinai bufek kinalata kozott.


Szecsuani marha, a sertes gong bao modra, a pekingi kacsa, a 7 izu rizs es a sultfagyi kimondottan szuper a komoly kinai ettermekben.

2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!