Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Létezik olyan kínai vagy...

Gyurika2005 kérdése:

Létezik olyan kínai vagy ázsiai élelmiszereket árusító bolt Budapesten vagy bárhol Magyarországon, ahol beszerezhető a kínai White Rabbit nevű cukorka? Nem kioktatást kérek, hogy minek kell ilyen szar stb, hanem normális információt.

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
NINCS, ugyanis már 2008-ban leállították a gyártását, mivel melamint találtak benne.
2015. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ilyen melaminos válasz lesz az első...Erről csak annyira, hogy Angliától az Egyesült államokig mindenki forgalmazza, ahol szerintem elég szigorúan veszik az élelmiszerek importját.Azért kösz, de továbbra is egy bolt címet szeretnék , ahol beszerezhetem.
2015. márc. 28. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerencsére nem!

Értsd már meg, hogy nem véletlenül vették le a polcokról.

BE VAN TILTVA, mert mérgező

2015. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok a dolgon és ahogy én saját magamat se nyírtam,ki vagyis a szüleim gyermekkoromban, így gyermekemet se mérgezetm halálra azzal a 2 zacskónyi White Rabbit-el, amit eddig megrendeltem és jól meg is ettünk.Különben az ebaytől az amazonig mindenhol beszerezhető, csak a postán akartam spórolni.Szóval bárki nyugodtan egye, ennyire mérgező a pilótakeksz is van...
2015. ápr. 26. 22:22
 5/7 anonim válasza:
100%
Szépvölgyi út pár szám alatt van egy bolt, az ajtó fölé "Duna party bolt élelmiszer asian foods and more" van írva. Én ott szoktam venni. Kiskoromban is sokat ettem és így, hogy az elmúlt pár évben úrja találtam, most is és nekem sincs semmi bajom tőle. Illetve koreai boltokban is van hasonló ízű puha cukorka, így néz ki [link]
2016. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van, hiába erőlködik az első 😃

Ha még mindig keresel, Margit körút, green home Ázsia bolt, 1600 Ft egy zacskóval.

2023. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 loborj válasza:
A Margit körút melyik részén van? Köszi!
nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!