Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lehet Magyarországon olyan...

Lehet Magyarországon olyan magyar szakács/receptkönyvet venni, amely bolgár nyelven van? Ajándékba szeretném adni egy bolgár barátomnak, aki nagyon szereti a magyar konyhát.

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném adni egy bolgár barátomnak, aki nagyon szereti a magyar konyhát, és szeretné magának elkészíteni az ételeket.

2021. júl. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bolgárul nem tudom, vannak-e ilyenek, de ha esetleg tud angolul vagy németül, ezeken a nyelveken biztosan léteznek. Én is vittem már angol nyelvű szakácskönyvet külföldi barátoknak.
2021. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
С ​дъх на чубрича и джоджен / Az én bolgár szakácskönyvem
2021. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

#2, a kérdező szerintem tradicionális magyar receptkönyvet keres bolgárra fordítva, a tiéd ennek az ellenkezőjének tűnik.


Kérdező, bolgárral még nem találkoztam, de feltételezem a barátságotok csak úgy alakulhatott ki, hogy mindketten tudtok angolul, nem? Ez esetben ezt szívesen tudom ajánlani, többször bevált már nekem is ugyanilyen célra. Nem 50 éves, avítt technikák és hozzávalók vannak benne, modern, de mégis a tradicionális magyar klasszikusokat sorolja fel.


[link]

2021. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Az en bolgar szakacskonyvem-ben Magyarorszagon elo bolgar nok osztjak meg a recepjeiket ... nem feltetlenul Bulgar kajakrol ... hanem ahogy ok foznek a mi hazankban ... bulgarul :)
2021. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!