Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Létezik jó nachos/tortilla chips?

Létezik jó nachos/tortilla chips?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy óriásit csalódtam, amikor két zacskóval vettünk belőle a boltban, mert számunkra meg sem közelítette a megszokott, vékony burgonya chips élvezetét, és alig bírtam megrágni, és ezen a szósz sem segített, sőt szinte szét is ázott benne, amikor puhítani akartunk benne egyszerre jó néhány darabot. Ezek után nem értem, miért vannak úgy sokan oda érte, azon kívül, hogy mexikói ételkülönlegesség kukoricalisztből készítve. Van, akit még nem győzött meg?

2021. nov. 12. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Létezik, több is.
Akad egy-kettő.
Inkább maradok a burgonya chipsnél.
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont jobban kedvelem a kukoricából készült tortilla chipszeket.

A natúr a legjobb, azt nem rontják el mindenféle mű-ízzel.


Szoktam hozzá házi tunkolóst gyártani. Leturmixolok paradicsiomot, friss csilit, fokhagymát, koriandert, meg fűszereket.

A gyári tartósítószer ízű szószokat mérföldekkel veri.

2021. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En csak a lidlben kaphato tortilla chipset szeretem. Szerintem az kifejezetten finom, az edes-chilis meg szosz nelkul is, de nyilvan nem olyan, mint a burgonyabol keszult tarsai.
2021. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kedvencem: [link]
2021. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lidl-öset szeretem, néha a sajtosat, de legtöbbször a sima sósat vesszük. Sokféle mártogatóst csinálok mellé, avokádókrémet, sajtkrémet, csípős paprikás szószt, fokhagymás tejfölt, stb.
2021. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól emlékszem a pringles kukoricalisztes chips, és elég finom is..


Magában nem szeretem a nachos chips-et, viszont én egy ehhez hasonló recepttel szoktam megcsinálni:

[link]


Ezt szoktam citromleves tejfölbe mártogatni.

2021. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell, hogy hasonlítson a burgonya chips-re. Viszont magad is készítheted házi tortillából, vagy akár boltiból. De mind vastag lesz, ez a nachos egyik ismérve.
2021. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van.


A nachos teljesen más műfaj mint a csipsz.

A csipsz csak rágcsa, a nachos meg egy kisebb étkezés, kb mint a taco, csak lapos nem kis kosár.


Igen, kicsit durvább, mert meg kell pirítani.


Mi úgy csináljuk, hogy egy kis sajttal meghintve berakjuk a sütőbe és utána tejföllel, savanyított jalapeñoval, guacamoleval ez a vacsora.

2021. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Doritos Chilli Heatwave abszolut rendben van.
2021. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a Spáros nekem ízlett, de frissen biztos finomabb.. a recept: [link]
2021. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!