Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hogy lehet valaki oda ilyen...

Hogy lehet valaki oda ilyen gusztustalanságèrt ?

Figyelt kérdés

Voltunk halozni tegnap egy ètteremben haverokkal stb utána mentünk bulizni reggelig ahogy azt kell van egy nagy darab ismerösőm azt eddig is tudtam h szereti az osztrigát meg az ilyen tengeri sz*rokat erre annyiszor megkèrdezzte a pincèrtől hogy

van osztriga? azt előtte garnèlát meg minden ilyen ökörsèget össze evett már rászoltam ott mèrgembe hogy hallod k*csög ku**olj már eszed ezeket a sz*rokat mindig a többiek nevettek meg èn is a pincèr meg vègül kihozta neki ugyanis volt osztiga bőven kikèrt több kilot azt puposan volt azzal a tálcája ott is hagytuk azt mondtam neki na egyed azt a taknyot tesó majd ha rendes ètelt kèrsz meg megtanulsz viselkedni talán mutatkozhatsz velem de az volt annál jobban idegesitőbb hogy az öltönye belső zsebèbe is dugott el pár garnèlát akkor otthonrol rakott oda mèg dugi bort zacskoba azt bènaságnak kilyukadt azt kifolyt na szoval elèg volt belőlle ..remèlem az èletbe nem látom nagyon az agyamra tudott menni az ilyen undorito ètelekkel meg viselkedèsèvel volt már mikor ezèrt ki is kapott tőllem elèg rendesen de ugy látom mèg hülyèbb lett tőle

de legalább ne előttem ennè a nagy buvár fejèvel 😂🤣 megèrtem ha valaki szereti az ilyen nem minden napi èteleket mert nèha mèg èn is eszek garnèlát vagy homárt megkostoltam már a polipot is meg több ilyen tengeri herkentyűt de viselkedni tudtam megettem normálisan nem kezdtem el gyerek mondjára ökörködni 😀 utolag vicces de nagyon idegesítő volt mègcsak látni is amit ott lemüvelt elèg volt abbol az emberből picit csuszik a kuplung neki eddig is sajálatbol kerestem a társaságát de elèg volt nem szeretnèm ha engem is olyan bolodnak nèzzenek miatta 😀

De aztán lehet csak belőllem nem váltott ki ilyen reakciot a tengeri ètel

Ti tapasztaltatok ilyet mint ez a peter griffin hasonmás? (Mert nagyon hasonloan viselkedik mèg lehet rosszabb is mint az a mesefigura ) 😀



2022. máj. 15. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valaki azt válaszolta az egyik kajás kérdésemre hogy, "Ne érdekeljen hogy más mit eszik." Na, ez a mondat mos ide is beillik. :)
2022. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal idegesítőbb, hogy nem ismered a vesszőt, mondatvégi írásjeleket…

Te fizetted a kajáját??? Ha nem, akkor pont semmi közöd hozzá, mit eszik.

2022. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem józanodtál ki? :D
2022. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Nem az a lènyeg hogy ki fizette meg mit evett hanem hogy ahogy viselkedett mint egy neveletlen gyerek (ès akkor mèg mindenki jozan volt)

#3 ki jozanodtam sajnos beállva jobb helynek láttam a világot 😀 jobban tudtam azonosulni az ilyenekkel 😂

2022. máj. 15. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt eszik, amit akar. Az osztrigát pl én is szeretem :)
2022. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mókás a Kérdező!


"... már rászoltam ott mèrgembe hogy hallod k*csög ku**olj már eszed ezeket a sz*rokat mindig..."


"...mondtam neki na egyed azt a taknyot tesó majd ha rendes ètelt kèrsz meg megtanulsz viselkedni talán mutatkozhatsz velem..."


És még a csóri haver nem tud viselkedni!:D

2022. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 hát most maradjak csöndbe meg feszüljek be egy ilyen miatt aki nem tud normálisan viselkedni? az nem èn lennèk... mèg szèp hogy odaszolok ha kell le is verek olyat hogy ott marad egyszer volt olyan csak az volt a baj pár perc után fel is kelt mondjuk èn már befejeztem vele majd mást fáraszt ezentul csak azt nem tudom az ilyen minek jár öltönybe ètterembe meg buliba azt egy rossz troger 😀
2022. máj. 15. 21:20
 8/8 anonim válasza:
100%
Basszus, még felidegesítettem magam😂 Kérdezőnk egy óvodás szintjén vergődik. Isten óvjon az ilyen emberektől mint Te.
2023. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!