Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik nemzet vagy népcsoport...

Melyik nemzet vagy népcsoport képviselői eszik a legundorítóbb ételeket?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem összességében meg általánosságban, hanem csak úgy hogy melyik nemzet vagy népcsoport menüjén található több olyan fogás, ami undorítóbb mint bármi más (élő állatok meg egyéb borzalmak)?

2020. okt. 8. 20:02
A kérdező szavazást indított:
franciák
olaszok
kínaiak
indiaiak
thaiföldiek
japánok
oroszok
arabok
afrikai bennszülött törzsek képviselői
másik, nincs ezek között
39 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Grönlandiak
2020. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiányolom a Skandináv népeket a rothasztott hal ételeikkel. Viszont az olaszokat, oroszokat, de még a franciákat sem teljesen értem, mi alapján kerültek fel a listára.
2020. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2 Lehet igazad van, eléggé sebtiben összedobott lista, előfordulhat hogy van akit lehagytam, de arra ott az utolsó opció.

A franciákat meg kell magyarázni a csigával meg a békacombbal, hogy csak kettőt említsek?

2020. okt. 8. 20:23
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Én is a kettes által említett különlegességeket akartam mondani
2020. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Nincs szégyenkezni valónk, a magyarok is esznek disznó agyvelőtől kezdve, csirkelábat,

bika herét, marha gyomrot, de a nyers majom agyvelővel, meg a sült bogarakkal nem tudunk versenyezni, így a kínaiak viszik a pálmát!

2020. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

A magyarok.

Kérdezd meg az afrikai benszülöttek, vagy az amazóniai benszülöttek véleményét!

2020. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyik nép sem. Van, ami másnak fura, vagy undorító. Mint pl. mi simán megesszük a zsíros kenyeret, de máshol meg elég furán néznek ránk emiatt.
2020. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Angolok
2020. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

A csiga es a bekacomb kuriozum, luxusetel! Egyaltalan nem undorito es hokezelve fogyasztjuk. A bekacomb finomabb, mint a csirkehus, a csiga meg leturmixolva, befuszerezve, tejszinnel lazitva es a hazaba visszatoltve, piritossal isteni.


Tehat mindenkinek mas az, ami mar nem fer bele...lehetnek fura alapanyagok, de az biztos, hogy a kinaiak viszik a primet, mert sokmindent hokezeles nelkul fogyasztanak, erjesztenek, rohasztanak, nyersen es elve esznek...tehat nem az alapanyagokkal van a legnagyobb gond, van nalunk is boven mas nemzet szamara undorito! Hanem az alapanyag felhasznalasanak/elfogyasztasanak modja az ami visszataszito es felhaborito lehet.

2020. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Eszkimok szinte mindent nyersen esznek … szerintem azert ez eleg undi.
2020. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!