Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Más is utálja a Pho levest?

Más is utálja a Pho levest?

Figyelt kérdés
Rengeteg videót láttam már róla hogy milyen finom,ismerőseim is dicsérték akik kóstolták.Két különböző helyen is kóstoltam már de szerintem tök íztelen ami kis íze van az is gusztustalan számomra..

2023. márc. 16. 20:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A negatív válaszokra reagálva mint olvashattátok kipróbáltam tehát adtam neki eséjt de sajnos ezt az ételt nem tudtam megkedvelni.Más egzotikus ételt is kóstoltam már pl. indiai amivel semmi problémám nem volt.

Azt pedig hogy én csak só-bors ízén nőttem fel kikérem magamnak!

2023. márc. 19. 06:18
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
akkor nem ettel jo helyen.ennyi
2023. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem ettem még de megkóstolnám! Szeretem alapból az ázsiai ételeket! De az ánizs meg a fahéj kicsit taszító nekem alapanyagként! Valahogy nem passzol bele szerintem! Azok kompótok süteményekbe valók szerintem! Nem húsos ételbe Ezért nem biztos hogy kedvenc lenne!
2023. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
@13 Körülbelül 3 milliárd ember fogyaszt napi szinten olyan húsos-zöldseges ételeket, amelyekben van fahéj, Marokkótól Bangladesig.
2023. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én magamról beszéltem hogy magyar ként nekem nem passzol bele! Ott gondolom megszokták! Mert itthon édességekbe használjàk!
2023. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem ízlik, ha jól van elkészítve. A Funky Pho nevű helyen nagyon jót ettem, sajnos bezárt az a hely. Azóta nem ettem ilyen levest, de a VinVinben sem rossz, szóval valamikor biztos fogok még enni. Mondjuk nekem a koriander ízével sincs bajom, ha nem is fogyasztom napi, heti szinten, de ha van valamiben amihez passzol, akkor sincs bajom vele.
2023. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De egyébként teljesen oké az, hogy valakinek nem ízlik egy étel, ha előtte meg is kóstolta és úgy ítélkezik. Nekem sem ízlik egy csomó népszerű étel, pl finomfőzelék, lencsefőzelék, a spenót stb. Elfogadom, hogy valakinek ízlik, nem szrozom le ezeket az ételeket sem, mert nem azok, csak az én ízlésemhez nem passzolnak.

Mindenki fogyassza azokat, amiket szeret, de azért legyen nyitott új ízeket kipróbálni. Volt már, hogy engem is meglepetés ért, mert olyan étel is ízlett, amiről azt hittem, hogy nem szeretem.

2023. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nem vagy egyedül, én is utálom, de sajnos körülöttem MINDENKI rajong érte. Bármikor felmerül h hova menjünk enni, egyből mindenki azt keresi hol van a legközelbbi pho levesező...Vérzik a szívem amikor egy gyrosos vagy pizzás mellett állunk és van is szabad asztal és finom is lenne, és lehetne normálisan evőeszközzel enni, ehelyett elmegyünk egy pho levesezőhöz, ahol még várni is kell mert foglalt az összes asztal, aztán kihozzák azt a nagy tál löttyöt amivel jól se lakok és az ízétől se dobok hátast (nem arról van szó h nem ízlik, inkább arról h egy nagy semmi az íze számomra)


pedig nem tartom magam földhözrgadtnak, örmény, grúz, afgán, indiai, ilyeneket bármikor szívesen megeszek, de ami indiától keletre van az számomra értelmezhetetlen.


Ezt jó volt kiírni magamból, minden jót mindenkinek

jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!