Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretitek a májat? Miért...

Szeretitek a májat? Miért utálja mindenki?

Figyelt kérdés
Szerintem főleg a csirke, kacsa jó, a sertés kevésbé, de azt us szeretem. A nyúlé is jó stb.
2020. okt. 17. 16:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Számomra gusztustalan.
2020. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem. Azért nem szeretik sokan, mert nehéz jól elkészíteni és elég jellegzetes íze van. Azt veszem észre, hogy manapság a legtöbben az édes, vagy mesterséges ízeket szeretik, vagy a jellegtelen ízű kajákat, mint mondjuk a csirkemell.
2020. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Vannak akik szeretik a májat.Mondjuk a sült csirke,vagy kacsamájat.Ha gusztán elkészítik nekik,mondjuk petrezselymes főttkrumplival,mégjobban imádják.

Ízlés dolga.

Van aki az epret utálja,mások meg hogy szeretik.

2020. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Megeszem, de nem szeretem, elsősorban az állaga miatt.
2020. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedvenc kajám.
2020. okt. 17. 16:34
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádom.
2020. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szárnyas máját nagyon szeretem, sértését nem. Szoktam főzni rendszeresen.
2020. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

liba

borju

kacsa

csirke

marha

sertes

pulyka … nagyjából ebben a sorrendben szeretem

2020. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon-nagyon szeretem. Heti kb. 2x eszem, csirke és marhamájat. A kacsát és a libát is szeretem, csak ahhoz nem jutok hozzá. A többi állat máját nem szeretem.

Szerintem azért nem szeretik sokan, mert nem tudják jól elkészíteni, rágós, kemény marad, főleg a marhamáj. Sokakat az is elriaszt, hogy nyersen sem a külseje, sem a szaga nem túl étvágygerjesztő. Illetve, mint fentebb írtátok, nagyon jellegzetes, koncentrált íze is van.

2020. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul keszitik el, vagy veres marad vagy kemeny lesz. Ha nem tisztitjak meg rendesen akkor benne maradhatnak ragos erek es hartyak ... ezt is sokan utaljak. Es persze ha tulkeszul akkor rossz keseru ize lesz ... ezt is kevesen kedvelik.
2020. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!