Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Fúj! Hogy tudnak ilyet enni...

Fúj! Hogy tudnak ilyet enni az emberek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=wyL9Pn8kMZc


Ez egy sajt, amire sajtlégylárvákat rakjak, átrágják magukat a sajton, és ott hemzsegnek benne.. :S


2011. febr. 18. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem nézem meg, nem merem...:) de én is tudok példát mondani. amikor az üzemben a vajadagoló gépet szétszedték

nagyjavításra, az alkatrészek között mocorogtak a fehér kukacok. a tmk-sok meg csak röhögtek, hogy ez nekik természetes.

izeg-mozog, mint a sajtkukac... mondja a mondás is.

a csonti látványához már úgy, ahogy hozzászoktam, lévén, hogy a férjem pecás.

2011. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ÁÁÁáááá de undoritó végig se nézem.. Majd ha megszültem :D
2011. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát,gusztustalan,az igaz.De állítólag a rovarok és lárváik olyan extra tápértékkel bíró és finom dolgok(nem kell őket nyersen és élve enni,sok helyen megfőzik és megsütik) folynak már kísérletek is állítólag tenyésztésre is.Különben szerintem ez se gusztustalanabb,mint az élő(!!)osztrigát irtó előkelő éttermekben ezüst evőeszközökkel kikotorni a házából és megenni,vagy az éticsigát,rákot élve forró vízben megfőzni(a csigák még sírnak is,hangosan,nagyon szörnyű),vagy halpetét enni(kaviár)esetleg tatárbifszteket,ami ugyebár előrohasztott nyers hús úgy a maga valójában.Nekem a szusi (nyers hal)is ebbe a kategóriába esik és még nagyon sok minden,de az emberek rettentő sok undorítóságot megesznek,például májat vagy vesét,ami méregtelenítő-kiválasztó szerv,vagy nyelvet,esetleg rántott agyvelőt? Nekem a velőscsont is borzalom.Hát,nem vagyunk egyformák.
2011. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hazánkban kihajítja a sajtot a paraszt, ha meglegyesedik, ezek meg direkt így érlelik? Áh, nem kéne.
2011. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

én megkóstolnám, de komolyan :D

ha más nem halt bele és továbbra is eszi akkor én is kipróbálnám :D

2011. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!