Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek melyik a jobb:a...

Szerintetek melyik a jobb:a kínai vagy az olasz kaja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 17:16
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Én az olaszra szavazok... Azt a levest, ami úgy néz ki, mint a tapétaragasztó, nem igazán szeretem. :) Meg hasonló finomságok, sült tészta... Én maradok az olasznál, a jó spagettinél, és a pármai sonkás pizzánál ;)
2011. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva az olasz ételeket jobban ismerem, ezért jobban is szeretem őket. De lehet ha egyszer eljutok Kínába, akkor valami kis zegzugos utcán, egy család éttermében a legjobb kaját fogom enni a Földön. De addig maradok az olasznál. :)
2011. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kínai, de nem a kínai kínai, hanem az európai kínai kaják. (szezámos csirke és egyés mézes-mázas társaik).
2011. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
68%

Az olaszra szavazok. A kinai gusztustalan, budos es szappan izu. A legtobb etelt olajban sutik es nem egeszseges. De meg lehet szokni az izt. Az anyos (nem kinai de csak azt foz mast nem is tud) haza mindig budos etelszagu, es a ruhaja is. Utalok oda bemenni. Az ettermekrol nem is beszelve, ott dog szag van sult olajjal keverve es valami budos fuszerek szagaval.

Az olaszban sok a paradicsom, a sajt es a zoldsegfelek. Nem minden olasz kaja pizza meg spagetti.

2011. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
52%
Ha megkérdezik, melyiket szereted jobban: a sült csirkét vagy a csokitortát, mit válaszolsz? Ezt ugyanúgy nem lehet összehasonlítani, mint a két fent említett konyhát. Szerintem...
2011. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Hozzám közelebb áll a kínai ételek ízvilága.
2011. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, h hasonlítsd össze, csak ha lenne mondjuk egymás mellett egy olasz és egy kínai kajálda melyikbe mennél be?
2011. jún. 21. 11:37
 18/25 anonim válasza:
100%
Szerintem az Olasz sokkal jobb mint a Kínai kaja !!!Bár nem mindegyiket de valamelyiket megeszem a Kínai-ban is !!
2011. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Az olasz étterembe mennék, mert ott azt hallom, hogy hmmmmmmmmmmmm nem azt hogy kutyák ugatnak.
2011. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Fúúú...Mindkettőt nagyon szeretem, de az olaszt azért jobban. :)
2011. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!