Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudok tölteléket rakni a...

Hogy tudok tölteléket rakni a fasírtba?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit szeretnék csinálni, mint például a saga mini kijevje.Szóval nem csak simán sajtot rakni bele.Hogy csináljam, és milyen tölteléket rakjak bele?
2011. okt. 27. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én rúdfasírtba szoktam tenni előre megfőzött tojást. Ez szeletelés közben is szép.

Gombóckába tettem már gombát, és szerintem kipróbálhatod sajttal, vagy egy szelet kolbásszal is. Azzal összegömbölygeted, és simán kisütöd. (Nem tudom milyen a Ságás, mindig magam készítem, az előre csomagoltban nem bízok).

2011. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kilapítod, a közepébe teszed a tölteléket és feltekered. Ha másképp nem megy, akkor folpackra tedd, és azzal együtt tudod tekerni, csak sütés előtt majd szedd le róla. :)
2011. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!