Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a véleményetek a Tesco tejről?

Mi a véleményetek a Tesco tejről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 24. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanolyan felvizezett vacak mint a többi dobozostej.De legalább olcsóbb. Én termelőtől veszem ,hetente jön kocsival, na az tej!
2011. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. Inkább kimegyek a piacra hetente 2-3x és ott veszem meg a tejet, termelőtől. 180 ft/l. Szerintem baráti ár.
2011. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint a többi dobozos tej. Csak nem tudod, hogy ki a gyártó, mert sajátmárkás csomagolásban van. Lehet, hogy ugyanaz a tej, ami a mellette levő polcon van, csak 50 Ft-tal olcsóbb, mert nem fizetik meg veled a márkadíjat.
2011. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg amire az van írva hogy tej, az sincs felvizezve, az okoskodók nézzenek előbb utána. vizezve úgy tudom el sem adhatják, egyszerűen csak olyan technikával állítják elő amilyennel. ami nem tej, hanem reggeli ital, mittudoménmi, az meg tejsavó. ami nem egészségtelen, csak épp nem tej, a gyártási folyamatok során megmaradt cucc. nemrég kezdtem közelebbről megismerkedni élelmiszeripari dolgokkal, bár ez elötte sem volt ujdonság számomra. még csak az első tanévem taposom, de ha kell utánanézek. sőt, aki nem teljesen h.lye, önállóan utána tud nézni a google segitségével is akár......
2011. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!