Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tesco-s...

Mi a véleményetek a tesco-s tk kenyérről? Megéri megvenni? Nem valami kamu?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 09:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Mi ha tehetjük, a Lipóti pékségek valamelyikében veszünk kenyeret, mert az finom és egészséges, és ami lényeges, sokáig finom is marad.

A Tesco-s kenyér szerintem aznap még fogyasztható, de másnapra már élvezhetetlen. Ráadásul nem tudni, milyen adalékokat tesznek a liszt mellé.

2011. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az minden, csak nem tk-s kenyér. Nehéznek kéne lennie, de könnyű, valamivel színezik.
2011. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam a T-ban tk. kenyeret. (Más gyártó csomagolt kenyerét igen.)
2011. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

*nem tudni, milyen adalékokat tesznek a liszt mellé.


Hát ja, a Lipótiban legalább tudni. :)

Mi is olyat veszünk, de azért ne hidd, hogy az annyira tökéletes. :) A honlapjukon fent van az összetétele mindennek (ebben legalább korrektek), tanúlságos.

De abban egyetértek, hogy szinte mind nagyon finom, és jobb, mint a sima fehér kenyér.


Tegnap Aldiban vettem "Frissen a péktől" rozskenyeret, amit Ausztriában gyártottak. (Nem emiatt vettem, csak nem volt kedvem melegben kenyér után mászni.) Abban nincs sem adalék, negyedannyi összetevője van, mint pl. Lipótinak.

Általánosságban megfigyeltem az Aldiban, hogy ami német cucc, abban nincs adalék, pl. a sajtokban, joghurtokban. Ami magyar, abban sajnos van. :(

2011. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi ha tehetjük akkor a tescoban szoktunk venni Erzsébet kenyeret, mert az finom, amit itt nálunk árulnak nagyon rossz ehetetlen már szinte az összeset kipróbáltuk, de egyszerűen nem ehető. A faluból sokan járnak el máshova kenyeret venni.
2011. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem, mondjátok hogy nehéznek kell lennie, a grehem kenyér is tök könnyű...akkor az se igazi tk kenyér? [link]
2011. aug. 24. 09:51
 7/14 A kérdező kommentje:
erről mi a véleményetek?: [link]
2011. aug. 24. 09:56
 8/14 bix ***** válasza:
ez toast. ezek fel vannak habosítva, azért nincs súlyuk. tacsóban nem vettem még tk kenyeret, de nagyon könnyű eldönteni hogy igazi és jó cucc e. a rendes tk kenyér nehéz, tömör, savanykás, jellegzetes íze van. a barna és egyes tk kenyereket is zaccal vagy más színezékkel barnítanak be, azoknak semmi értelme
2011. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Grehem kenyér nem tk-s, hanem más liszttel készítik.
2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát... Én vettem már Tesco-sat, Lidl-set, Auchan-osat, mindegyikben van sima liszt is, van benne tk. liszt, de mellette meg.... De ha már toast, akkor már leginkább a Lidl Vollkorn, ízre az a legjobb. (Csak sajnos abban is ott van a fehérliszt:-S)
2011. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!