Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen magyaros kaját tudnék...

Milyen magyaros kaját tudnék csinálni vegetáriánus módon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
karfiolpörkölt. állitólag nagyonjó, én még nem ettem. nosalty.hu-n fennvan a receptje
2011. nov. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rakott krumpli kolbász nélkül csak tojással, paprikáskrumpli (ebbe sem kell szalonna, kolbász), szilvás gombóc, krumplileves, mindenféle tészta (túrós, káposztás, sajtos, tojásos), fözelékek tojásfeltéttel.
2011. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
káposztás tészta,paprikás krumpli, borsó pörkölt, kruplis tészta,
2011. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lecsó
2011. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Leht kapni vega kolbászt, és azzal máris tudsz főzni/sütni olyan ételeket, amikben elvileg kolbász van.

De ha nem, akkor marad a nudli, barátfüle, (esetleg halas ételek, ha megeszik, pl halászlé, rác ponty), palacsinta (vízzel, tej nélkül is kitűnő), gombapörkölt vagy paprikás, grízes tészta, paradicsomos káposzta.

Most ennyi ugrott be hirtelen.

2011. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
krumpligulyás
2011. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bundáskenyér, tejbegriz
2011. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
Csodás hortobágyi palacsintát csináltak Kassán a Harangozó utcában az Ajvega étteremben. Sajnos nem tudom a receptet.
2011. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Csodás hortobágyi palacsintát"


Ezt hogy lehet hús NÈLKÜL, vegetáriánus módon késziteni?!?!?

2011. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
Nem tudom mivel helyetesítették a húst, de jó volt. A szakácsuk egy krisna tudatúaktól kilépett volt.
2011. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!