Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hogy Lehet jó ice tea-t csinálni?

Hogy Lehet jó ice tea-t csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy hogy valami finom fekete teával (Lipton pl.) csinálsz teát cukorral és citromlével és behűtöd. Én így szoktam nyáron.
2012. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsteát szoktam főzni, ugyan úgy cukorral citrommal ízesítem és megy a hűtőbe.
2012. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2012. jan. 17. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, gyümiteával is finom, attól függ milyen teákat kedvelsz. Van aki menta teát hűt be, nagyon frissítő, de abba ne tégy citromot, nagyon elrontja. :)

Ízesítheted narancslével is, de akkor 2 nap alatt szerintem idd meg, nehogy megromoljon.

2012. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Személy szerint én még nem próbáltam ki, de azt hallottam, hogy egyfajta tea szirupot készítesz ( kevés vízben nagyon erősre főzöl teát, erősen cukrozva és citromozva) előtte pedig vizet raksz a mélyhűtőbe, majd miután kihűlt a szirup, csak felöntöd a jéghideg vízzel, kóstolgatva azt hogy mikor lesz jó, tökéletes ice teát fogunk kapni.
2012. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ice tea = jeges tea

Tehát főzöl teát, és lehűtöd... :)

2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A flakonos Ice teák nekem például túl édesek, ezért csinálok egy teát (attól függ, milyet szeretsz, lehet gyümis, vagy fekete), citrom, cukor bele és megy a hűtőbe. Másnap reggel isteni teát vihetsz magaddal, és még adalékanyag és szinező anyag sincs benne, mint a kapható "Ice Tea" néven árult teákban.
2012. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!