Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Körkérdés: Ki az aki rajtam...

Moira-88 kérdése:

Körkérdés: Ki az aki rajtam kívül imádja a sós mogyoróvajat?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a feleslegesnek tűnő kérdést, mert az ismerőseim közül egyetlenegy embert ismerek aki szereti, eddig mindenki aki látta, hogy azt eszek, teljesen kiakadt és fújjogott. Lehet, hogy ezt inkább csak az amerikai gyerekek szájízére csinálták, és itt a magyarok nemértik, hogy mennyire jó cucc? Nálam mindig van itthon:)

2012. máj. 8. 15:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%

Tudod, azért említettem a rendes mogyorót, mert sokan nincsenek tisztában azzal, hogy ez a sós borzalom földimogyoróból van. A kérdésedből az tűnt ki, hogy sós mogyoróvajról beszéltél. Mintha lenne édes is, kvázi ellentétbe helyezted azzal, amit mindenki szeret. Tehát kioktatás előtt fogalmazz egyértelműbben.

Egyelőre olybá tűnik, hogy kisebbségben vagy a rajongásoddal.

2012. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Egyszer vettem egy üveggel megkóstolni, de sehogy se ízlett.
2012. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Tescoban lehet kapni a külföldis cuccoknál meg a Lidl-ben amikor amerikai hetek vannak.

Én is a Lidl-ben vettem a krémes mogyoróvajat.

Kétféle van: Krémes és amiben apró darbok is vannak.

Még én sem próbáltam ki, a héten akarom megbontani.

Kiváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz.

Előszőr natúr magában akarom megkóstolni, aztán utána láttam tv-ben, hogy amerikában, áfonya lekvárral kenik meg az egyik szelet kenyeret a másikat meg ezzel a mogyoróvajjal és összeteszik és úgy eszik meg szendvicsnek. Ha nem jönne be natúr, akkor lehet, hogy ezzel az áfonya lekvárral bejön mert az áfonyalekvárt szeretem meg az édes dolgokat. De szerintem simán is ízleni fog majd, aztán ha mégsem akkor neten van több olyan süti recept amibe, amihez kell mogyoróvaj és ahoz is eltudom majd használni.

Ha jó lesz akkor kipróbálom a darabos változatot is.

Marshmallow-t azt szeretem, magában és megsütve is nagyon finom. :)

2012. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Én mindig banánnal vagy lekvárral eszem...mindkettő fajtát szeretem...meg háztartásri kekszre is szoktam kenni

Kérdező: milyet eszel? Mert nekem a Skippy a kedvencem de nem találom MO-n :(

2012. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Magában nem szeretem, de lekvárral finom :)
2012. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én is lekvárral szeretem enni :)
2012. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
én eperlekvárral különösen imádom...barátom magába megeszik egy üveggel 2-3 nap alatt tvnézés,gépezés közbe, a darabkásat én is jobban szeretem :D
2012. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Én imádom a sós mogyoróvajat, ahány ember, annyi szokás, a gombát sem mindenki szereti. Attól, hogy valamit nem szeretsz, vagy valami olyat szeretsz amit a testvéred nem, attól nincs veled semmi baj.
2012. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Imádom! Bátyámmal általában 2 nap alatt eltüntetünk 1 üveget.
2012. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az Auchan-ban lehet venni. Én is szeretem.
2012. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!