Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Körkérdés: Ki az aki rajtam...

Moira-88 kérdése:

Körkérdés: Ki az aki rajtam kívül imádja a sós mogyoróvajat?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a feleslegesnek tűnő kérdést, mert az ismerőseim közül egyetlenegy embert ismerek aki szereti, eddig mindenki aki látta, hogy azt eszek, teljesen kiakadt és fújjogott. Lehet, hogy ezt inkább csak az amerikai gyerekek szájízére csinálták, és itt a magyarok nemértik, hogy mennyire jó cucc? Nálam mindig van itthon:)

2012. máj. 8. 15:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem. Egyszer ettem csak, amikor a testvérem hozott haza Amerikából egy üveg Skippy krémes mogyoróvajat, azóta is vágyom rá, nagyon finom. Holnap megnézem a Tescoban, lehet-e kapni, és itthon is megpróbálkozom az elkészítésével. :))
2012. aug. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nemrégen ettem először éshát szerintem hihetetlenül finom :) Mondjuk én a mogyorós chipset is imádom. :)
2013. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nekem tetszik az íze, bár annyira nem voltam oda érte, aztán most nyáron annyira rákaptam, hogy 3 dobozt kivégeztem egy hét alatt...
2015. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!