Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mennyire "egészséges" plázák...

Mennyire "egészséges" plázák kínai/török/arab étkezdéiben enni?

Figyelt kérdés

Milyen ott a színvonal? Eddig én csak egy sült fagyit és tejberizst mertem enni ott, de egy csomóan esznek teljes fogásokat is.

Mikből vannak ott a húsok? Gondolom kacsát meg homárt olyan olcsón nem lehet beszerezni mint ahogy ott árulják.

Ti szoktatok ilyen helyeken enni?


2013. ápr. 2. 16:26
 1/5 anonim válasza:
100%
A kínai közegészségügyi ismerősöm azt mondta,húst inkább ne együnk,ha kínainál eszünk.A többiről nincs infóm.
2013. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 éve ettem "kínait",idehaza egy plázában,de nekem megülte a pocómat.Túl olajosnak éreztem...

Viszont amit nyáron Angliában ettem az sokkal jobb volt!Ég és Föld a kettő közötti különbség!

Az egészségügyi részéről,sajnos érdemleges információval nem tudok szolgálni,de majd talán jön valaki,aki jártas ez ügyben.

2013. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Én minden plázában ettem már török kaját,kifőzdékben is, mindig rendben voltak.

Két plázában ettem araboknál, ott se lett semmi bajom utána. Csak ezeknél a helyeknél mindig fel akarnak szedni.

Kínait kifőzdében ettem, de esküszöm, hogy a csirke galamb volt. :(

2013. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
59%
tudod, aminek 4 lába van és nem asztal, aminek szárnya van és nem repülőgép......
2013. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs velük baj! Én sokszor eszem ilyen helyeken és mindig finomakat adnak, nagy adagokat, olcsóért!

Ha valami difi lenne velük akkor már régen bezárták volna őket!

Kacsát olcsón beszerzik, de homárt még egy ilyen helyen sem láttam.

Szerintem itt a rákra gondoltál de azt is olcsón beszerzik.

Ha rendes, normális helyen eszel akkor jó a színvonala. Meg ha sokan esznek ott akkor az is jót jelent! Mert más is elégedett velük meg biztos frissen fog elkészülni a kaja is és nem áll ott órákat mert van a helynek forgalma, pörgése.

2013. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!