Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kaptam a Belga szomszédaimtól...

Kaptam a Belga szomszédaimtól 2 kiló (Állításu szerint tradicionális, valamit. Küldene valaki receptet?

Figyelt kérdés
A neve az hogy:Bóni Chicons belge.azt mondták sonkával kell elkészíteni,meg fűszerekkel,de fogalmam sincs hogyan.
2013. ápr. 3. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet róla, mert igy nem hiszem, hogy bárki is tudna segiteni
2013. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SzilKa ***** válasza:

Itt van franciaul, hogy mit kell vele csinalni:


[link]

2013. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hali.Elkezdem begépelni a google fordítóba,majd meglátom meddig lesz kedvem hozzá,Jobb lenne valami másik esetleg magyar nyelvű recept.Egyébként a linken amit a 2. válaszoló küldött pont az a cucc,szerepel abban a kiszerelésben!
2013. ápr. 3. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Magyarul cikóriasaláta, itt vannak receptek is hozzá:


[link]

2013. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt van egy hasonló recept, mint ami franciául be lett linkelve:


[link]

2013. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szereted a keserű zöldségeket? Mert a cikória az. Csak azért szólok, hogy ne érjen meglepetésként.
2013. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát a retket szeretem!És az elég keserű.:)


Köszönöm a válaszokat,kísérleti jelleggel az egyik csomagot holnap elkészítjük.A képek alapján nagyon gusztán néznek ki.


Mégegyszer köszönöm.Hali mindnekinek.

2013. ápr. 3. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd irj vissza légyszives, hogy milyen is lett.
2013. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Finom lett,bár kissé kesernyés.A sonka meg a majonéz sokat dobott rajta,na meg a sajt is.Ízletes.És nagyon érdekes mennyi dolog van amiről még csak nem is hallottam,pedig lehet ha megkóstolnám őket úgy járnék velük mint ezzel.(Rögtön kedvenc ételeim egyikei lehetnének).Mindenkinek ajánlom,aki szereti az ízkavalkádot+a másik csomagot savanyúságlébe tettük,uborka,meg hagyma közé,és úgy is finom.(szerintem)
2013. ápr. 9. 02:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, lehet, hogy én is kipróbálom.
2013. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!