Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kinek mi lesz a szilveszteri...

Kinek mi lesz a szilveszteri menu?

Figyelt kérdés
Lencse remelem mindenkinek :D, nekem japanhus leves volt, ide meloba meg kiralyrakot hoztam narancsleval, chippsel, mandarinnal es stummer szaloncukorral.

2014. dec. 31. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Lencse, füstölt hús, rétes, pezsgő. :)
2014. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Néhány hete a szomszédomék szakrális módon legyilkoltak egy disznót. A belső szerveit ledarálták és a saját beleibe visszatöltötték. Nekünk is adtak, most épp sül...
2014. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A lencsét nem holnap kell enni?Sültcsirkét most lehet enni?
2014. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

# 3

A babona szerinte ma éjfélig lehet, sőt jó csirkét, baromfit, vagy halat enni, viszont éjfél után már ezek nem hoznak szerencsét. :)

Mondjuk mi már ma is lencsét ettünk, mert nekem már holnap egyáltalán nem lesz kedvem főzni. :D

2014. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk holnap lesz paradicsom leves, krumplipüré, rántott karaj, rántott gomba és savanyúság. Sütinek virslis táska, boci szelet, sós rudak és mákos párna.


Ma spenót főzelék volt tükör tojással.

Vacsorára pedig friss kenyér, főtt virsli, mustár tea. És ugyanezek a sütik.

Lencsét nem szeretjük.

Buék!

2014. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebédre sült kacsacomb volt párolt káposztával, vacsira kocsonya és sütöttem juhtúrós-sajtos pogit, ma lesz lencseleves és palacsinta.
2015. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pizza volt a szilveszteri ebéd :D Vacsora pedig fasírt és sült krumpli.
2015. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Citromos csirke és kacsa volt a főmenünk, amit tárkonyos raguleves előzött meg.
2015. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!