Születésnapi menü?

Figyelt kérdés
Irtam most elősször egy születésnapi menüt, a végére Latte Macchiatot irtam a desszert után( fekete-erdő torta), és ahhoz kéne valami ital, tojáslikőrt irtam hirtelenbe, de szerintetek mit kéne oda irni mert akkor kijavítom?

2015. jan. 11. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Hát én már ennek a 3-nak a kombójától kidobnám a taccsot, már ne is haragudj.


Rumos-meggyes-csokis torta után jó tömény 3 decis tejszínes kávé meg még egy kis nehéz, tejszínes tojáslikőr... atyaég.


Nekem - személy szerint - egy olyan tejszínes torta után, mint a feketeerdő, maximum egy espresso esik jól (esetleg rummal). Likőrt én biztosan nem kívánnék mellé és töményet sem,de talán egy nem túl édes, jobbfajta cseresznyeborra vagy meggyborra nem mondanék nemet.Az a baj, hogy abból művészet olyat találni, ami nem agyonpancsolt cukros húgy.

2015. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor milyen tortát irjak? és utána tik/te mit irnál/tok?
2015. jan. 11. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

De most ez egy elméleti kérdés, vagy ezt akarod megsütni?


Mert nekem semmi bajom a feketeerdő tortával, csak mellé az italokkal.

2015. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Iskolába vizsgára kell, egyik ételt se fogom elkészíteni se felszolgálni, csak terítés és menülap.
2015. jan. 11. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor előbb írd le mit írtál a menübe, mert ahhoz kellene látni, hogy passzol-e a desszert :)
2015. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ide feltöltöttem hogy átlehessen nézni, ha esetleg ezen belül valaki javít az újra átküldhetné nekem a javított változatott, alapból a dátumot rosszúl irtam tudom

data . hu/get/8394368/szuletesnapimenu.pptx

2015. jan. 11. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!