Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mivel most van a muszlim...

Mivel most van a muszlim ramadan 30 napos unnepe, tud irni nekem valaki egyszerubb etelreceptet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés számomra értelmezhetetlen. A ramadan idején hajnaltól naplementéig nem fogyasztanak ételt. Egyáltalán nem. Utána meg teljesen mindegy mit, természetesen a vallási előírásokon belüli tilalmakat továbbra is szem előtt tartva.
2015. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi h. irtal, de nem ertelek miert ezt valaszolad, hiszen en muszlimok etel receptjet kertem irjanak, mivel nemregtol vagyok muszlim es paromnak akarok meglepetes etellel kedveskedni.

Amugy tudom mikor esznek ramadankor es mit nem ehetnek muszlimok.

2015. jún. 27. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de rosszul tetted fel a kérdést, mert szerintem tényleg értelmezhetetlen. A ramadannak semmi köze a muszlim receptekhez, csak annyit befolyásol, hogy böjtölnek. Tehát eleve nem értem miért hoztad fel? Sehol nem kérted, hogy muszlim recepteket írjunk, annyit írtál, hogy ramadan van és írjunk egyszerű recepteket...
2015. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy muszlim csoportban tedd fel ezt a kérdést. Itt nagyon kevés muszlim van. Ugyanolyan ételek vannak általában, mint máskor, kérdezd meg, hogy mit szeretne enni.. Nem szabad eltúlozni amúgy.. A férjed biztosan segíteni fog.
2015. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hagyományos ételek, amit Iftarkor szolgálnak fel: báránypörkölt főt búzaszemekkel, bárány kebab grillezett zöldségekkel vagy sült csirke rizs piláffal.

Forrás: [link]

2015. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!