Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért tartják sokan undorítóna...

Miért tartják sokan undorítónak a tenger gyümölcseit, anélkül, hogy megkóstolnák őket?

Figyelt kérdés
Az más, ha valaki már evett és azért nem szereti, de pusztán azért, mert "furán" néz ki...
2010. ápr. 10. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az erős hal-és iszapszagát nem bírom! Egyedül a rákféléket szeretem, azok szinte szagtalanok és finomak.
2010. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én szeretem őket:P igaz nem sokat ettem de volt már hogy ettem rákos szendvicset (mint a hal csak finomabb) és pácolt lében kagylót. az kicsit fura volt :P
2010. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát, mert izlések és pofonok....

A lányom 4,5 éves, és jó pár dolgot nem hajlandó megkostolni, mert ránézésre eldönti, hogy izlik neki vagy sem. Nem lehet megmagyarázni neki, hogy ez így értelmetlen. Gyanítom, felnőtt korra sokan ezt sem növik ki. :)

Gondolom, neked is tudnának olyan kaját mutatni, amit nem lennél hajlandó megkostólni sem, pedig mások megeszik. Pl.: rothasztott cápahús, vagy rozmár - északon (skandinávok, eszkimók) megeszik jó ízléssel, mi meg irtózunk tőlük, vagy a jó kövér kukacok, de sorolhatnám még.


Üdv!

2010. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
mivel nincs tengerünk,alapvetően magyar ember nem eszik ilyeneket
2010. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én a halat is utálom,és azt már kóstoltam...ilyen alapon utálom a többit is.egyszerűen undorodom tőlük.
2010. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont a kinézetük miatt. Nem az ízével van gond, hanem ahogy kinéz.

Én például a kagylóra rá sem birok nézni, nemhogy a számba venni. A polipról nem is beszélve.

Egyedül a kis rákfarkot tudom megenni, pláne ha be van panírozva :-)

2010. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy csak méregdrága áron juthatunk hozzá ezen tengeri kincsekhez. Én nagyon szeretem! Szeretném többször is az asztalomon látni. Én megkóstolnám akár a kukacokat is. Úgy vélem: "Ami nem öl meg, az megerősít".
2010. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!