Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a legundorítobb étel...

Melyik a legundorítobb étel amit nem ennél meg sohasem? Vagy inkább úgy kérdezem, ilyesmi kajákat megennél?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 16. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Úgy írom le, hogy az adott ételek ott voltak előttem, láttam ahogy mások eszik, és bevallom az egyiknél ki kellett mennem egy bokorhoz, mert hánytam.


Tavaly voltunk Thaiföldön és Kínában.

Thaiföldön teljesen elhűltem a sült csótányok, poloska, és skorpió pulttól ahol árulták és a helyiek vették is. A férjem vett egy pálcikára felkarozott sült skorpiót de végül nem vitte rá a gyomra, hogy megegye..

Kínában voltunk egy kisebb faluban ahol búcsúval egybekötött vásár volt.Betértünk egy kis étterembe ahol mellettünk ették a 100 napos tojást. Már a szagától émelygett a gyomrom, és amikor felvágták, megláttam, sietve mentem ki, mert éreztem, hogy hányni fogok. Úgy is lett..

Ezek számomra elég undorítóak voltak, sosem enném meg.

2016. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Kovászos uborka.Ha megérzem a szagát öklendezek tőle..
2016. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Semmit, ami mozog, akkor sem, ha elmagyarázzák, hogy nem él, ez csak ilyen posztumusz rángás bizonyos okokból.


Valószínűleg olyan ízeltlábút sem ennék, ami nagyon nagy és szétállnak a lábai. Valahogy ez nekem nem ételtípus, de igazából nem tudom, sosem volt még előttem ilyen. Az ízeltlábúakban amúgysem bízom, hogy finomak, de ha valaki meggyőz, hogy az, akkor tennék egy próbát, érdekel a dolog :) De a kukacok nem vonzanak, bármilyen proteindúsak is. Persze éhesen megenném őket, a túlélés fontos dolog, én pedig nem vagyok széplélek, csak jelenleg vega. Túléléskor nem lennék az.


A párom a nyers májat nem tudta megenni Kínában meg volt valami szilánkosan tört csonttal együtt felszolgált hús is.


Pacalt nem ennék, azt hiszem, pedig nem sokat tudok róla, de nem vonz.


De pl. a nattóval nincs semmi gond, azt ettem, snassz kis étel, botrányosabbra számítottam a híre s az alapján, hogy rothasztott szójabab :).

2016. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért írjam le hogy melyik kaját nem enném meg, ha úgy is lepontoztok ? Tök őszintén ide írja valaki hogy kovi ubi, erre nem tetszik, szerintetek meg kéne ennie ??? Az 1-es válaszoló meg 100 % pedig a férje nem ette meg a bogarakat Xd .
2016. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

A Közel-Keleten a párolt birkaszem! Na azt velem nem etetik meg! Pedig proktokoll vacsorák alkalmával azt a kedves vendégnek kell elfogyasztania! Annak visszautasítása nagyon nagy sértés!

Én eddig még megúsztam!

2016. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

A Közel-Keleten a párolt birkaszem! Na azt velem nem etetik meg! Pedig protokoll vacsorák alkalmával azt a kedves vendégnek kell elfogyasztania! Annak visszautasítása nagyon nagy sértés!

Én eddig még megúsztam!

2016. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Amit linkeltél biztos, hogy nem enném meg, kiszaladnék a világból ha elém tennék. Nem is értem mi jó van abban, ha az étel mozog, ez már szerintem amolyan bevállalóssági verseny. Én attól is eldobom a kést, ha szelem a döglött pontyot, és az idegek miatt megrándul amikor átvágom a gerincet. Egyébként már így is büszke vagyok magamra, mert már bevállalósabb lettem, mint korábban. Régen a koktélrákot sem bírtam a számba venni, most már a garnéla a kedvenc csemegém, és mióta gyakrabban járunk külföldre, sokféle tengergyümit megkóstoltam. Részben azért, mert ott megfizethetőbb,meg mert gusztusosan tálalták. fontos szempont, hogy nem mozgott. :-)

De hogy a fő kérdésre válaszoljak, egy ami nem ment le legutóbb az a csiga. Én voltam a legjobban oda érte, hogy vegyünk házába visszatöltött csigát, de valahogy más elképzelésem volt az egészről. A pultban azt láttam, hogy valami zöldes szósszal van megtömve a ház, azt hittem a csigahús bele van darálva, és az van fűszerezve. De nem így volt, bele kellett nyúlni egy piszkálóval, és a szósz alól kipottyant a tányéromra az összepöndörödött csiga talp. Na ott ment el az étvágyam és inkább ittam egy sört :-) Biztos vannak még a nagyvilágban ennél rosszabbak, de én egyelőre ezzel találkoztam.

2016. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Pacal. Nincs az a pénz, se Isten, hogy én abból valaha egy falatot is egyek..
2016. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom le leszek pontozva, de 14 éve nem fogyasztok húst, és soha többé nem is fogok, már a gondolattól is hànyingerem van.


Emiatt sajnos az étterembe járás, családi étkezések is nehézkesek, mert felfordul a gyomrom...

2016. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én az eperfagylaltot nem bírom megenni, amióta egyszer gyerekkoromban rosszul lettem tőle. Kihánytam. Azóta sem eperfagyi, sem epres jogshurt, shake stb. nem csúszik le. Nyersen megeszem a gyümölcsöt, de fagyasztva, feldolgozva már nem vagyok hajlandó. Undorodom tőle.


Amúgy nem vagyok finnyás, tengeri sünt is ettem már - talán ez volt a legextrémebb, csiga, béka ilyesmik is ki vannak pipálva, a nyers osztriga is.

2016. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!