Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Pizzára hogy illik a tukortojá...

Pizzára hogy illik a tukortojás?! Kóstolta már valaki?!

Figyelt kérdés
Érdekesen hangzik és jól mutat rajta! Kulon-kulon szeretem mindkettot, de egyutt még nem volt gusztusom megkóstolni! Valaki kóstolta / ízlett neki vagy rossz és nem érdemes?!

2016. aug. 24. 12:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a főtt tojásos is nagyon-nagyon finom, én azt calzonéban ettem (össszehajtott pizza). Tejfölös-mustárost még nem kóstoltam, de tuti jó az is:D
2016. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is finom lehet rajta a tukortojás és a fott tojás, legalábbis gusztusosak! Mindenképpen megkóstolom oket! Szerintem is jó lehet a mustáros-tejfolos alapú is! :))
2016. aug. 25. 12:35
 23/24 anonim ***** válasza:

Elájulva én sem vagyok tőle, de szerintem finom vele, régebben ettem párszor tükörtojásos pizzát. Mondjuk szerencsére ahonnan én rendeltem, ott mindig úgy csinálták, hogy a sárgája még folyt kicsit. :D


Egyébként szerintem az uborkás pizza is jó.

2016. szept. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem ok., én már ettem tojásos pizzát! :)
2016. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!