Szeretitek a szusit?

Figyelt kérdés

Nemrég nyílt a városunkban egy szusis étterem. Ki szeretnénk próbálni, de még sosem ettünk.

Ti szeretitek? Mi a tapasztalatotok vele?


2018. júl. 19. 16:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
39%
Én nem szeretem,bár meg se kóstoltam még,de utálom a halat
2018. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Nekem nagyon tetszik a japán konyha. Jó sok méregerős vaszabival.
2018. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: Jól hangzik. :)
2018. júl. 19. 17:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínűleg még nem ettem rendes szusit, tehát frisset étteremben. Először Berlinben vettem előrecsomagolt bolti tálcásat amin különböző válogatások voltak. Az csalódás volt, mert a rizsnek épp hogy csak meg lett mutatva egy kis hal és herkentyű. Nemrég itthon újra bepróbálkoztam egy ilyennel amit a Lidliben vettem, na abban már volt cucc, és bőséges szószok mellékelve. Nekem ízlett, elbírnám csipegetni, nekem mennyország a lazac, a garnéla és egyebek. Jó lenne ha már a mi városunkban is nyílna ilyen étterem, mert szeretnék végre "igazit" is enni.
2018. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan szeretik. Ha gondolod, próbáljátok ki. Én viszont kimondottan utálom. Egyszer ettem életemben, de elég is volt. De mint írtam, nagyon sokan szeretik, sokféle létezik, nemcsak nyers halas. Én például (többek között) a hozzávaló mártogatósok miatt sem szeretem.

Egyébként volt már ilyen kérdés nem is annyira rég. Keress rá, ha gondolod.

2018. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretem, a halakat és herkentyűket sem szeretem. Régebben ettem pesten gyümölcs szusit az finom volt
2018. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon :) A halasakat és pl. az uborkásat is :) A makit és a nigirit is :)

Itthon is szoktam készíteni, kizárólag vegát, én sosem főzök húst (itthon nyilván nem játszik a nyers lazac, a kedvencem, nem tudnék olyan frisshez jutni. de bármilyen sült hússal OK, nincs előírva, hogy mit tegyél rá). Olyankor tempurált zöldségek vannak benne.

2018. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, mindenféle zöldséges sushi jöhet bármikor (főleg akkor, ha nem lenne ennyire túlárazva). Húst nem eszem, szóval a tradicionális halas változatokról nem tudok véleményt alkotni, de ha szeretitek a tengeri puhattyúkat, akkor nyugodtan próbáljátok ki. Ne mások ízlése legyen a mérvadó. :)
2018. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

A jó sushi elképesztően finom étel.


Sajnos, sok helyen nem azt árulnak.

2018. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A ha friss hozzávalókkal készül, akkor igen finom.
2018. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!