Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tudtok nekem ilyen italokat/ét...

Tudtok nekem ilyen italokat/ételeket mondani?

Figyelt kérdés

Szóval át szeretnék váltani egy kicsit ilyen amerikai stílusba és az ételekkel kezdenék.

Olyan ételekre lennék kìváncsi amiket amerikaiak szoktak reggelire enni illetve olyan italokra amiket szintén az amerikaiak szoktak a reggeli mellé fogyasztani.

Köszönöm a válaszokat



2019. márc. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Parancsolj: [link]
2019. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tudom ajánalni Gemma Stafford YT csatornáját, angolszász konyhával (főleg amcsi).

Sok tradicionális és modern étel a receptjei között (pl microwawe mug cookie, breakfast stb)

Továbbá azért is hasznos, mert amit mondjuk itthon nem tudsz beszerezni alapanyag pl. heavy milk, azt is bemutatja, hogyan tudod otthon megcsinálni.

2019. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pancake with sausage vagy Waffle. Waffle az a gofri.

Pancake az megvan de az amerikai fajta sausage-t en nem lattam Magyarorszagon.

Poptarts is jo reggelire de szerintem ilyet sem arulnak Magyarorszagon.

Muzli, grilled cheese


Reggeli ital: tea, milk, chocolate milk, juice. Semmi extra. Ugyan azok mint Magyarorszagon.

2019. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bagel with cream cheese

French toast

Cereal with milk

Muffin, donut or danish with coffee

2019. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!