Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Egyáltalán képes valaki...

Egyáltalán képes valaki reggelire egy teljes angol reggeli-menüt elfogyasztani?

Figyelt kérdés
Elvileg az úgynevezett angol reggeli a következőkből áll: tükörtojás, sült szalonna, paradicsomos bab, sült paradicsom, pirított gomba, sült kolbász, hurka (black pudding), sült vese, és kísérőnek vajas pirítós, vagy tócsni (hash brown).

2019. márc. 19. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz ki olyan rosszul, én betolnám :)

[link]

2019. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Bárki.
2019. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megtudnám enni, de nyilván számít a mennyiség is... 1 tojás, 1 csík bacon, 2 kanál bab, 1 fél paradicsom, pár szem gomba, fél hurka, fél kolbász, meg egy normál méretű toast.


Bár nem enném mindennap, szerintem én már a negyedik reggelen szívrohamot kapnék :D

2019. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokszor eszünk, mert Angliában élünk, és van amikor reggel pub-ban reggelizünk.Sült vesét sosem adnak, mert nincs. Black pudding meg bár ízre tényleg olyan mint a májas hurka, de 2 kerek pudding ami nem egy nagy mennyiség. Általában 1 tükörtojás, 1 fél sült paradicsom (ha nagy, ha kicsi akkor 2) pirított gomba egy nagy kanálnyi.a kolbász sem olyan mint otthon. Has brown 2 db. Pirítós meg akkor van ha kérsz hozzá.

Van nagy adag, (akkor mindenből kétszer annyi van) és van a normál adag. Elég laktató, de nem olyan nagy adag ez. Úgy is mondhatnám, hogy mindenből egy kicsike.

2019. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam, de mondjuk nem vagyok egy nagyétkű és hatalmas adag is volt, az angol házigazdánk igazi konyhatündér nagyi módon porciózott :D

Egyébként ő mondta, hogy bár nagyon jól néz ki az angol reggeli, de a legtöbb embernek nincs ideje a felét sem megcsinálni és megenni minden áldott nap. Szóval ott sem olyan ez, hogy tényleg mindenki behabzsolja az egész menüt minden reggel, inkább pl hétvégén jellemző.

2019. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2019. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én reggel 9-kor eszek egy marék műzlit mandula tejjel, legközelebb meg ebédszünetben eszek. Bár akkor megenném az egészet
2019. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze! CSak utána vissza feküdnék aludni.

Én fordítva élek, nap közben alig eszek, különben elkap a kajakóma, és este kajálok be.

Most toltam be 4 szelet tatár beefsteak-es kenyeret. Amúgy nő vagyok és normál testalkatú már 40 éve.

2019. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%
Én ebédre vagy vacsira jobban preferálom. Reggel én kávén és teán kívül nem viszek be semmit. Ha nagyon éhes vagyok akkor 1 pirítóst.
2019. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Simán én mindig dupla afagot eszek a barátnőmmel. Tehát én megeszek 1,5 adagot ő pedi 0,5 adagot.
2019. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!