Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Egyáltalán képes valaki...

Egyáltalán képes valaki reggelire egy teljes angol reggeli-menüt elfogyasztani?

Figyelt kérdés
Elvileg az úgynevezett angol reggeli a következőkből áll: tükörtojás, sült szalonna, paradicsomos bab, sült paradicsom, pirított gomba, sült kolbász, hurka (black pudding), sült vese, és kísérőnek vajas pirítós, vagy tócsni (hash brown).

2019. márc. 19. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Angliában nyaraltunk rokonnál, első reggel ezzel lepett meg. Én megettem, de délután ötig nem éheztem meg, az is tény.
2019. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralásokon a tökéletes választás. Az egyik legfelkapottabb ciprusi nyaralóhelyen egymást érték a helyek, ahol angol reggelit kínáltak. Árban próbáltak egymásra licitálni, úgyhogy volt ahol 4 euró volt a fent felsorolt menü (black pudding és vese nélkül) narancslével és kávéval. Délelőtt 10-kor betoltunk egy-egy adagot és gyakorlatilag csak késő délután éheztünk meg.
2019. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy változatos, még nem több. Azon miért nem csodálkozik semmi, hogyan lehet betömni két zsemlét virslivel?
2019. márc. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as voltam. Hogy mire a lepontozás egy ilyen jellegű kérdésnél azt nem értem. :-)

A #13-al egyet értek. Én a hétköznapokban nem reggelizek rendesen, csak bekapok valamit.

Viszont ha szállodázunk nagy ritkán, és svédasztalos a reggeli, én is úgy szoktam, hogy mindenből egy kicsit.

Leggyakrabban Németországban szoktam vendégeskedni, ott a házigazdánál alap, hogy kitesz az asztalra:

Sajtot, vajat, háromféle felvágottat, lekvárt, nutellát, teát, kávét, tojásrántottát.

De ez nem azt jelenti, hogy azt mind meg kell enni!

Ott van, hogy legyen választék. Szerintem az angol reggeli is ilyen.

2019. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én magamnak csináltam (csak sült vese és black pudding nem került bele). 3 tojás, 3 kis kolbász, 3 kisebb paradicsom, 3 kisebb gomba, 3 szelet bacon, 2 vajas pirítós, kevés Heinz paradicsomos bab hagymával és fokhagymával megbolondítva.


Annyit mondhatok, hogy aznap nem kellett ebédelni. 😀

2019. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!