Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen reggeli menüket ismerte...

Milyen reggeli menüket ismertek amik olyanok mint az angol reggeli?

Figyelt kérdés
Az alatt h "olyanok mint az angol reggeli" azt értem h ilyen nagy reggelik, több mindent kell kisütni, így sok "része" van.
2018. okt. 23. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a hotelben van rántotta, tükörtojás, bundáskenyér, sült szalonna, tejbegríz, főtt virsli, sült kolbi, pirított kenyér, sütik, lekvár, müzlik, joghurtok, felvágottak, főtt tojás, mogyoró krém, hideg krémek(körözött/padlizsán krém/libamáj pástétom/tepertő krém) vannak zöldségek(pari/paprika/ubi), gyümik(alma/banán/szőlő), kalács, aszalt gyümik ..
2018. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Az angol reggeli amiből áll. ( de nem mindenki eszi meg az egészet)

- kolbász

- tojás

- bab

- black pudding( olyan mint a májas hurka)

- sült bacon

- sült gomba

- sült paradicsom

- Potato Scones ( na ezt nagyon szeretem)


Én gomba, paradicsom, és black pudding nélkül eszem.

2018. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem angol, hanem amerikai, de attól még főzős reggeli. Benedek tojás magyarul, angolul Eggs Benedict. English muffin (sós tészta), buggyantott tojás, sült sonkaszelet és leöntve hollandi mártással.
2018. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!