Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Németországban van kovászos...

Németországban van kovászos uborka?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni Németországba és nem tudom, hogy vigyek magammal kovi ubit vagy van ott?

#utazás #kovászos uborka #Németország #német kovi ubi #vigyek?
2019. máj. 10. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Uborka biztosan van. Üveg is, so is, kenyér is, kaprot is találsz. Miért akarod utaztatni?
2019. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon jó neved van

😂😂😂😂

2019. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Kovászos uborkát készen MO-on is legfeljebb piacokon lehet kapni, máshol nem. (Feltéve, hogy nem az üvegbe eltett csemegeuborkát nevezed annak, mert az utóbbi idöben többször belefutottam ilyen tévedésbe)

Ebböl következöen Németországban sem kapható, de bármikor tudsz otthon készíteni.

Ha meg netán az üveges uborkára gondoltál, azt természetesen lehet itt is kapni.

2019. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

"Kovászos uborkát készen MO-on is legfeljebb piacokon lehet kapni, máshol nem."

Hazugság. Kb minden élelmiszerboltban lehet kapni.

2019. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
utolsó: ha valaki valamiben téved, az NEM hazudik, láthatólag fogalomzavarban szenvedsz vagy veszekedni akarsz. Nem ártana valamivel udvariasabb stílusban válaszolni.
2019. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Kovászos uborka nem ugyan az tudtommal mint az amit pl lidlbe lehet üvegbe kapni az csak csemege uborka.
2019. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Amit boltban vesztek vizes uborka.Nénetországban nem ismerik a kovászos uborkát én is mindíg csináltam.Kovászolni való uborkát és kaprot tudsz kint venni.
2019. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi a franc bajotok van nektek, hogy nem láttatok még boltban kovászos uborkát?!
2019. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én eddig csak ilyen orosz, vagy kelet európai boltokban láttam aranyáron. Hozzáteszem, hogy ízben köszönő viszonyban sincs a pl. anyukám által napon érlelt uborkával, agyon volt sózva illetve ecetezve.

Ennyire szereted, hogy képes lennél utaztatni az uborkákat?

2019. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

wtf

[link]

2019. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!