Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Csicseriborsó konzervből is...

Csicseriborsó konzervből is tudok csinálni omlettet? (vegán)

Figyelt kérdés
Nem találok rá receptet csak olyat ami csicseriliszttel készül, az viszont nekem nincs itthon most, csak zabpehelyliszt. Konzerv csicseriborsóm van. Ha valaki tud küldjön már receptet légyszi-légyszi! :)

2019. okt. 19. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2019. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtam receptet, de ha kisérletezö kedvü vagy, megpróbálhatod.

A konzervet csöpögtesd le alaposan és késes aprítóban pürésítsd teljesen simára.

A csicseriborsóliszt helyett ezzel indítsd valamelyik vegan receptet: a többi száraz hozzávalót keverd össze, kevés folyadékkal keverd el ezeket, tedd hozzá a pürét és lassan higítsd palacsintatészta állagúra. Egész biztos kevesebb folyadékra lesz szükséged, mint ami a receptben van, mert a borsó nem száraz kezdetben.


Szerintem ennek így nagyjából hasonlónak kellene lenni, mint az eredeti receptnek, de nem teljesen biztos.

Próbáld ki, sokat nem vesztesz vele, mégha nem is lesz egészen olyan, de teljesen rossz sem lehet.


Ha megpróbálod, akkor azért írj majd vissza, hogy milyen lett.

2019. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!