Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi történt a barátommal?

Mi történt a barátommal?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom aki igazi nagy vegán, tehát különböző kluboknak a tagja volt, recepteket írt, tényleg központi figurája volt a Vegán kultúrának, vegan eszmének.

Egy év után ma találkoztam vele direkt készítettem neki vegan kaját mert tudtam hogy ő vegán, erre azt mondja hogy nyugodtan adhatsz már húst mert befejeztem ezt az egészet, kérdeztem hogy miért, de erre nem akart válaszolni.


2019. okt. 23. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenkinek való a vegánság. Szeretik hangoztatni, hogy igen, meg hogy csak ez az egészséges, semmi más, de az igazság az, hogy annyiféle ember ember van annyiféle ízléssel és életmóddal, hogy egyszerűen nem lehet mindenkire ugyanazt a sablont ráhúzni. Biztosan ő is rájött erre, és az emberek nagy része nem szereti beismerni, hogy tévedett valamiben, azért nem akar róla beszélni.
2019. okt. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy valami egészségügyi problémája akadt. Ismerek olyat, aki nagyon hosszú idő után kénytelen volt újra átálni a húsevésre.
2019. okt. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!