Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt a barátommal?

Mi történt a barátommal?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom 23 éves. Eddig krv@ jó arc volt olyan poénokat tolt, hogy sirt mindenki. Barátnője lett és olyan gáz dumákat tol, hogy hihetetlen.. Mintha kicserélték volna. :( Mit kezdjek vele ne legyen a barátom többet?

#csaj #barát #csicskalett
2017. nov. 6. 09:17
 1/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nagyon sokak a kapcsolattól kiégnek ezzel sok mindent nem lehet kezdeni, ha nem jön rá, hogy gáz amit csinál
2017. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked sosem volt még barátod.
2017. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te valami kis tizenéves takony lehetsz, ha "beszélőke" alapján választod meg a barátaidat. Elég primitív tuskó dolog. Tudod ki haverkodna veled.
2017. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a barátod jár jobban ha többet nem találkoztok. Nem vagy igaz barátja,max dumáló pajti.
2017. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk a "csicskalett" szócska a kulcsszavak közt árulkodó. :'D
2017. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Persze, mindig a baratnot kell hibaztatni...
2017. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyaszmegetteafejed válasza:
Szerintem a "baratod" jart a legjobban. Latszik mennxire egy erdek ember vagy es csak kihasznaltad ot. Latni, hogy folyamatosan lehuztad ot penzzel, furikaztattad magad stb. Baratod jart a legjobban, hogy talalt egy lanyt maga melle!
2017. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a Barátom jóarc volt de csicska gyász szerelmes qtya lett. Nem lehet mar lógni vele feszt a telefonját nyomkodja meg ilyenek me a gádzsival beszélget.. Bulizni se jön mert ő FÁRADT lett hirtelen.. Szánni való kajak ez az ipse.. Valószínűleg csak kihasznált amíg nem lett barátnője addig jó voltam.. Ja és rendszeres hazudozó lett mióta nőlye lett... :)
2017. nov. 9. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!