Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szerintetek is kevesebb ember...

Szerintetek is kevesebb ember enne húst, ha magànak kellene az àllattal végeznie?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy példàul a pasim soha többet nem enne húst,ha innentől kezdve neki kéne végeznie a tyúkkal vagy a tehénnel. Szerintetek ez nem igazsàgtalansàg igy megenni Őket,hogy leveszed a polcról? Ha valóban nem sajnàljàk a húsevők az àllatokat,akkor miért nem végzig el ők a piszkos munkàt? Kinek mi errol a velemenye?

2019. okt. 26. 17:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Én megölnék bármilyen állatot szívfájdalom nélkül.
2019. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
25%

Simán.... Egy férfi legyen férfi... És ne picsogjon mikor vadászni kezd....

Én mindig legvágtam az állatokat, simán..

2019. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
44%

Nekem ezzel kapcsolatban ez jutott az eszembe


[link]

2019. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
23%

Igen, töredéke.


A legtöbb már a vágóhídon is bömbölne mint egy pisis gyerek, nemhogy saját kézzel öljenek.

És sajnos van egy vékony réteg szellemileg és szociálisan hátrányos helyzetű, aki intelligencia hiányában képes lenne nekiesni az állatoknak, ezzel még több szenvedést okozva nekik.

2019. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

Hát te sem vagy falusi, az szent. Disznóvágásról csak mint a falusi turizmus valamilyen attrakciójáról hallhattál, ha ez a kérdés felvetődik benned.

Talán egy London city közepén élő bankár, aki csirkét csak a kfc-ben látott az élete során, nem enne emiatt húst, de itt kelet-Európában egy átlagos falusi röhögne a kérdéseden.

Tehát igen, lenne aki nem enne emiatt, de egy csirke levágása semmiség, egy disznó leölése pedig nem napi tevékenység, elég sok húsa van, a legtöbben megtennék.

2019. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Te megtermeled saját magadnak a rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, gabonát, amit megeszel, vagy leemeled a polcról?
2019. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, alighanem kenyeret sem ennék, ha nekem kellene vetni, aratni, csépelni, őrölni, dagasztani, megsütni.


Azért eszem kenyeret, mert leveszem a polcról, sőt még fel is szeletelik nekem. Szerinted nem igazságtalanság így kenyeret enni?

2019. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Zoldsegeknek ,gyumolcsoknek van lelkuk? Vagy visító hangjuk,amikor elvàgjàk a gyökerüket?
2019. okt. 26. 17:57
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
A növény is élőlény, csak épp nincs hangképző szerve, ha lenne lehet az is sikítana.
2019. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Uhhh,hagyjuk....
2019. okt. 26. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!