Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szerintetek is kevesebb ember...

Szerintetek is kevesebb ember enne húst, ha magànak kellene az àllattal végeznie?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy példàul a pasim soha többet nem enne húst,ha innentől kezdve neki kéne végeznie a tyúkkal vagy a tehénnel. Szerintetek ez nem igazsàgtalansàg igy megenni Őket,hogy leveszed a polcról? Ha valóban nem sajnàljàk a húsevők az àllatokat,akkor miért nem végzig el ők a piszkos munkàt? Kinek mi errol a velemenye?

2019. okt. 26. 17:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
22%

“ A növény is élőlény, csak épp nincs hangképző szerve, ha lenne lehet az is sikítana.”


Kérdező, ilyen ostobáktól ne várj értelmes választ.

2019. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%

Biztos sokkal kevesebben ennének. Bár a szükség elég nagy úr.

Én egyszer daraboltam fel egy pulykát, de nem én öltem meg, hanem a fagy. Megölni nem lennék képes egy állatot. Csak önvédelemből max, de úgy akár embert is, ha az életemre törne.

2019. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,hogy egy vega kategorias kerdeshez hogy kerul ennyire sok husevo. Miert nezik ezt a kategoriat???!!!
2019. okt. 26. 18:19
 14/35 anonim ***** válasza:
87%

Ha máshogy nem jutnék húshoz, tartanék csirkét és le is vágnám, ahogy anyám és nagyanyám is tette. A férjem már volt pár disznóvágáson, tudja, mit kell csinálni, azt is meg lehetne oldani barátokkal vagy családtagokkal közösen. Horgászni is szokott, onnan lenne néha hal.

Azért nem mi végezzük a "piszkos munkát", mert vannak emberek, akik sokkal profibban csinálják, sőt olyanok is, akik ezt tanulták, ez a szakmájuk. Cipőt se magamnak készítek, sőt a házunkat sem én építettem, mert mások jobban értenek hozzá.

2019. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
75%
ajánlom a fák titkos élete című könyvet. ha szerinted a növényeknek nincs lelkük.. am meg tápláléklánc az ember mindenevő szóval ne provokálj.
2019. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%
#13: Az Ételek, italok kategóriát nézik, ahogy én is. Zavar? Nem mondtad, hogy csak vegánok véleménye érdekel.
2019. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

Erre a kérdésedre elmondom a választ, a legaktívabb válaszolók a fórumon csak főkategóriák alapján nézik a kérdéseket gyk-n, és nem alkategóriákra keresnek rá. Ergo nem a vegetarianizmus kategóriába írogat a sok "húsevő", hanem az Étel, ital főkategóriába, ha így érthetőbb.

Egyébként nem tudom, mi ez a megsértődés/meglepődés, a húsevő kommentelőkre, a feltett kérdésedre pont egy vega nem tud reális választ adni, elvégre ő így sem úgy sem eszik húst.

2019. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%

"Csak azt nem értem,hogy egy vega kategorias kerdeshez hogy kerul ennyire sok husevo. Miert nezik ezt a kategoriat???!!!"

hogy a túlzott fanatikus vegánokat legyen kienk megállitania

2019. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
92%
Kedves 11es. Nem vagyok ostoba, pusztán bosszant, hogy ilyen buta érvek miatt ítélnek meg egy csomó vegát szélsőségesnek..stb-nek. Én is vega vagyok, de nem provokálok itt direkt vitát és nem ítélek el senkit ilyen szinten, csak mert neki más az érték rendje, mint nekem. A növèny pedig valóban élőlény, valóban sok mindent érzékel és természetesen ha lenne szája sem sikítana, ahogy számos állat sem sikít. Nem tartom fairnek valakit gyilkosnak beállítani csak mert húst eszik, meglehet győzni vagy próbálni meggyőzni valakit anélkül is hogy bántjuk a másikat. Ha emiatt ostoba vagyok, legyen.
2019. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%

Talán kétharmados többségi választ vártál a vegánoktól?

Hát nem a Parlamentben vagyunk, hála a magasságosnak!

2019. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!