Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem ízlik ennyire a...

Miért nem ízlik ennyire a teljesen értékű növényi étrend? Nektek ízlik ez az étkezés? Van egyáltalán finom ilyen fajta étel?

Figyelt kérdés

Próbáltam attérni, mert hogy milyen egészséges, de valahogy borzalmasak ezek az ízek, ezek az íztelen magok meg hogy alig van zsír és még sorolhatnám... Ilyen kása olyan kása.... Valahogy úgy érzem inkabb meghalok 60 évesen mint hogy ezen a lovak kajáját egyem (zab) amúgy a rendes kenyér sem ízes számomra, nem is nagyon szeretem.

Valahogy egy jó ízéd pörkölt, kolbász, pecsenye sokkal ízletesebb finomabb, ti ezt hogy látjátok?


2019. dec. 5. 12:38
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Én növényi alapon étkezek, és finomakat főzök. Magokat meg kását kb. sose csinálok, nem tudom, miért eszel ilyeneket :D

Meg kell tanulni főzni, jó recepteket kell nézni és használni fűszereket.

2019. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!